Із СДЮШОРівським акцентом

16.05.2015 - 22:33

Домашні матчі 15 туру чемпіонату ДЮФЛ України у вищій лізі (група 4) принесли вихованцям зі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву (Ужгород) стовідсотковий результат.

U-16. СДЮШОР (Ужгород) – «Карпати» (Львів) – 1:0 (0:0)

Ужгород. Стадіон «Спартак». 20 градусів. Сонячно. 200 глядачів.

Арбітр – І.Салаш (Івано-Франківська область).

Асистенти: І.Садковський, О.Мімнонов (обидва – Тернопільська область).

Спостерігач арбітражу – М.Чайковський (Тернопіль).

Голи: А.Лінтур, 74.

Попередження: О.Руснак, 43.

СДЮШОР: К.Марко, В.Ковач, О.Руснак, І.Жентичка, А.Матій (Д.Ференц, 67), Е.Русин, Н.Слободян, В.Андрусь (А.Лінтур, 54), С.-С.Демедюк, В.Довганюк (І.Дебич, 80), О.Мадяр.

Тренер – Іван Ковач.

«Карпати»: В.Ющишин, С.Синишин, Р.Оприск, С.Чиж, А.Рехман, О.Малашевський, А.Дулібський, М.Лесько (В.Лелюх, 79), Б.Клим (А.Діма, 60), Н.Пізнюк (О.Кос, 60), Д.Деревецький (Д.Мельник, 73).

Тренер – Роман Деркач.

Матч пройшов за переваги львів’ян. Однак це був той випадок, коли правильно обрана тактика на гру з урахуванням сили суперника й власних можливостей принесла потрібний результат.

Господарям украй потрібні були очки, адже вони перебували на передостанньому місці, тоді як їхній суперник – на комфортному четвертому та ще й із «прицілом» на «бронзу».

Обидві команди грали на зустрічних курсах, проте частіше атакували гості. Утім перший тайм нікому успіху не приніс. Після перерви ситуація особливо не змінилася. Більше того, у другій половині другого тайму, коли карпатівці буквально влаштували СДЮШОРівцям справжню облогу, здавалося, м’яч ось-ось побуває в сітці воріт госопдарів. Одного разу він навіть влучив у перекладину після потужного удару. А загалом ужгородці холоднокровно витримали штурм і чекали свого шансу в контратаці. Зрештою, на 74 хв. А.Лінтур, вийшовши на заміну, отримав ювелірний пас, зіграв на випередження, що називається, «прибрав» захисника й прицільно пробив у нижній кут воріт повз голкіпера «Карпат» – 1:0.

Незважаючи на те, що лишалося зіграти не так багато часу, відзначитися мали можливості обидва суперники, але рахунок так і не змінився. Отож закарпатці взяли важливі для себе три очки.

U-14. СДЮШОР (Ужгород) – «Карпати» (Львів) – 3:1 (2:0)

Голи: В.Яковлєв, 8, 21; О.Баран, 41 – П.Івановський, 60.

Попередження: Ю.Козуб, 53 – Т.Кудь, 19.

СДЮШОР: С.Костю (А.Калай, 57), І.Лазарчук, К.Біловар, В.Мадяр, Е.Ковтонюк (В.Копинець, 67), В.Цибик (Е.Футинець, 57), М.Олень, М.Гецко, О.Баран (Ю.Козуб, 53), І.Мартинюк (А.Тороні, 39), В.Яковлєв (В.Маркович, 57).

Тренер – Денис Пахомов.

«Карпати»: О.Гарапа, С.Григоращук (О.Кузик, 51), А.Труш (Д.Венчак, 57), Д.Попович, О.Береза, П.Івановський, А.Шута (В.Кіш, 41), Н.Кіт (А.Дмуховський, 22), Т.Кудь (Н.Храмов, 25), М.Гірний (О.Вовк, 22), М.Іванюк.

Тренер – Віталій Шумський.

Для підопічних Дениса Пахомова цей матч був своєрідним фіналом. Іще б: обидві команди з 34-ма очками йшли в лідерах!

До честі господарів, вони серйозно підготувалися до зустрічі. Як наслідок, вийшовши на гру за схемою 4 – 2 – 4, провели майже ідеально перший тайм. По-перше забили швидкий гол. По-друге, на прохання свого наставника не грати на утримання рахунку (а отже, розраховувати лише на контратаки) продовжили тиснути на суперника. У підсумку дублем відзначився В.Яковлєв. По-третє, грамотно захищалися. Лише одного разу на виході дещо помилився воротар, однак «напівпожежу» зусиллями оборонців удалося швидко локалізувати. Тому й шансів у львів’ян до перерви практично не було.

У другому таймі господарі теж не відсиджувалися в захисті. І в одній із атак О.Баран так пробив із напівгострого кута, що «страж» гостей сприйняв це, мабуть, за передачу, але м’яч красиво влетів у ціль повз бокову стійку праворуч. І лише після цього СДЮШОРівці дещо розслабилися, а карпатівці скористалися подачею кутового та помилкою вже заміненого воротаря в суперника й сквитали один м’яч. Але часу лишалося надто мало, щоб кардинально щось змінити в поєдинку. Отож 3:1 на користь СДЮШОР – і «пахомівці» стають одноосібними лідерами групи!