ФОТО. У «Зимовому Кубоку ДЮФЛУ» ужгородці посіли друге місце в групі

01.02.2016 - 13:34

28 січня на Закарпатті стартував перший юнацький турнір з футболу – «Зимовий Кубок ДЮФЛУ». Учасниками змагань цих змагань є тридцять три команди-представники кращих дитячо-юнацьких футбольних шкіл України, сформованих з гравців 2000 р.н. і молодше.

Згідно з Регламентом, на першому етапі змагань команди розподілять на вісім підгруп за територіальним принципом. На другій стадії колективи, що зайняли перше і друге місця, зіграють стикові матчі. Далі переможці стикових матчів потраплять до фіналу змагань, який відбудеться у Конча-Заспі (манеж) та смт Щасливе Київської області з 25 по 28 лютого.
В Ужгороді розташувалась перша підгрупа, до якої увійшли місцеві СДЮСШОР та «Говерла», «Карпати» (Львів) (2001 р.н.) та Ніка (м. Івано-Франківськ).
28 січня на штучний газон стадіону «Камелот», що в Кам’яниці, першими вийшли «Говерла» та «Карпати». Зважаючи, що це перша гра після зимових канікул у обох команд, високих швидкостей очікувати не доводилось.
Грати командам довелося на штучному полі в холодну погоду (стовпчик термометра піднявся лише на дві позначки вище 0°С) та ще й під дощем. Тож цілком логічно, що в прем’єрному матчі турніру у його першій половині командам потрібен був час, аби адаптуватися до газону. У значній мірі саме з цієї причини у першому таймі (матчі на турнірі проводяться у форматі два тайми по 35 хвилин) гра була рівною. У діях обох команд переважав сумбур, не бракувало й технічного браку і тактичних помилок.
Здалось, що гравці «Говерли» були не готові до всіх сімдесяти хвилин гри, тому у другій половині зустрічі вони почали допускати все більше помилок, якими і скористались львів’яни, забивши три голи.
Друга гра теж була не за нашими хлопцями. На перших хвилинах гості зуміли вийти вперед. Після подачі зі стандарту у карну зону кіпер СДЮСШОРа не вдало зіграв на виході і випустив круглого з рук, Андрій Масляк швидко зорієнтувався і переправив м’яч у пусті ворота. Такий швидкий гол був явною несподіванкою для підопічних В’ячеслава Пінковського.
Надалі гра проходила у рівномірній боротьбі у центрі поля. Господарі намагались прориватись до чужих воріт, але не вміло розпоряджались м’ячем на підступах до штрафної. Натомість гості ледве не забили другий гол.
СДЮСШОР намагався навісами у штрафну знайти своїх нападників, але Назар Луців та Пригара не змогли як слід обробити передачу.
У другому таймі господарі продовжували більше володіти м’ячем, але без значних загострень. «Ніка» вдало побудувала гру від оборони, і лише час від часу втікаючи в контратаки. СДЮСШОР не зумів здобути залікові бали, і розпочав з прикрої мінімальної поразки.
Другий день був більш сприятливим для закарпатців. Команда Івана Фізера продемонструвала величезну волю до перемоги і змогла добитись позитивного результату. Єдиний гол у зустрічі на рахунку найбільш активного гравця «Говерли» – тячівця Максима Кодрі.
У поєдинку СДЮСШОР та «Карпат» не було багато моментів, команди діяли обережно. Господарі, поступившись у стартовому матчі івано-франківській «Ніці», з перших хвилин зустрічі дали зрозуміти, що заради позитивного результату не гребуватимуть нічим. Тож на полі було дуже багато в’язкої боротьби, а на перший план вийшли морально-вольові якості та бійцівський характер.
Молоді леви, завдяки єдиному голу зі стандарту, зуміли забронювати собі вихід до наступного раунду змагань завчасно. Ужгородці не змогли використати ті декілька напівмоментів, які вони створили.
У завершальний день львів’яни завершили груповий турнір зі стовідсотковим показником, перемігши івано-франківську «Ніку» 2:1.
У іншому матчі, де зійшлися дві закарпатські команди, вирішувалась доля другої путівки. «Говерлі» достатньо було нічиєї, але підопічні Пінковського проявили характер і в останньому матчі зуміли здобути перші очки, які дозволили їм пробитись до наступного раунду.

Початок поклав Петро Луців, який забив з пенальті. Закріпив переможний рахунок його брат Василь Луців.

Тож, після негативного старту СДЮСШОР в останньому матчі зміг виграти з потрібною різницею і зайняти друге місце в групі за додатковими показниками, обійшовши інших двох претендентів.

Зимовий Кубок ДЮФЛУ. Попередній етап. Перша група (Ужгород)