ФОТО. Стартував Зимовий кубок Берегівщини

07.02.2016 - 21:29

Сьогодні, 7 лютого, відбулися ігри 1-го туру групового етапу Зимового кубка Берегівського району з футболу.

У зоні А, ігри якої проходили на стадіоні села Яноші, у першій грі зустрілися ФК «Велика Добронь» та ФК «Запсонь». На один гол великодоброньців футболісти із Запсоні відповіли трьома і перемогли з рахунком 3:1. Голи забили Віталій Дяченко, Іштван та Матяш Сотмарі.

У другій, доволі складній і рівній грі, завдяки голам Ласло Дубровського та Павла Томпи команда з Великої Бийгані (2:0) перемогла Батьово.

В останньому матчі зони молоді футболісти з Попова відкрили рахунок. Гол забив Крістіан Ковроді. Далі відзначались більш досвідчені футболісти з Яноші: один гол на рахунку Олександра Дуба і хет-триком відзначився Ласло Селеш.

На стадіоні Чопівка, де проходили ігри зони В, усі три матчі пройшли цікаво, а інтрига тривала до останніх хвилин. У першому матчі ФК «Артос» (Гать) лише в останні п’ять хвилин зміг реалізувати свою перевагу над футболістами Четфолво. На 65-й хв. Володимир Варваринець із пенальті відкрив рахунок, а на 68-й – його подвоїв. Таким чином, «Артос» переміг 2:0.

У другому матчі на поле вийшли минулорічний чемпіон «Фенікс» із Бадалова та бронзовий призер «Талісман» (Великі Береги). Гра була складна й  рівна та тримала глядачів в напрузі до останньої хвилини. У першому таймі Михайло Карібов із «Талісману» зі штрафного відкрив рахунок, а наприкінці гри точний удар Михайла приніс важку перемогу великоберегівцям – 2:0.

Найцікавішою і непередбачуваною стала остання гра туру між берегівською «Зіркою» та ФК «Кідьош». Із перших хвилин ініціативою заволоділи футболісти «Зірки» й, здавалося, що гол назріває. У середині першого тайму гра вирівнялася. У другому, коли футболісти Кідьоша залишилися вдесятьох (за другу жовту арбітр вилучив Бейло Дерцені), саме вони мали непогану нагоду відкрити рахунок. У результаті бойова нічия – 0:0.