Ужгородські СДЮШОРівці зустрічалися з моршинцями

24.05.2015 - 13:26

У вищій лізі чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги України в групі 4 зіграно матчі 16 туру.

U-17: СДЮШОР (Ужгород) – «Скала» (Моршин) – 3:0

Ужгород. Стадіон «Спартак». 25 градусів. 150 глядачів.

Арбітр – О.Безуглий (Луцьк).

Асистенти – М.Маточка (Мукачево), М.Лялюк (Іршава).

Спостерігач арбітражу – Й.Шитєв (Ужгород).

Голи: Л.Лебідь, 8, 24; В.Дуран, 39.

Попередження: Б.Галик, 9; І.Балаж, 57; В.Дорунда, 80 – Р.Дутка, 7; П.Шевчик, 12; С.Мельник, 25; О.Шуліга, 34.

СДЮШОР: І.Шош (Є.Мучичка, 50), В.Дорунда, В.Боднар, С.Федак, С.Машталір, М.Форкош (Д.Чегіль, 61), Ю.Дрозд, В.Дуран, М.Попша, В.Лебідь, Б.Галик (І.Балаж, 48).

Тренер – Микола Фанта.

«Скала»: Р.Дутка, О.Шуліга, О.Грицик, П.Шевчик (Ю.Головатюк, 41), Р.Кузів (М.Яценко, 54), С.Мельник, І.Гатала (В.Кузів, 41), В.Андрущишин (В.Сад, 41), В.Неберикут, С.Мельник, Т.Мар’яш (М.Багінський, 54).

Тренер – Юрій Галій.

Підопічні Миколи Фанти добре зіграли в матчі, показали бажання та, головне, уміння досягати результату. Фактично долю поєдинку вирішив перший тайм. Тон задав Владислав Лебідь. Спочатку він реалізував 11-метровий, коли гості порушили правила у своєму карному майданчику, а потім добре вийшов на ударну позицію й оформив дубль.

На цьому господарі не заспокоїлися. Володимир Дуран, котрий був одним із кращих у складі господарів, під завісу першої 40-хвилинки під перекладину забив ще один красень-гол, достойний футбольної хрестоматії.

Після перерви характер гри мало змінився: СДЮШОРівці продовжували домінувати. Різниця, можливо, полягала тільки в тому, що, загнані в кут, галичани настирливо прагнули сквитати бодай один м’яч. Утім захист візаві діяв надійно, а ланка атаки ужгородців могла записати до свого активу ще зо три м’ячі. Однак рахунок так і не змінився. Тим не менше господарі впевнено перемогли – 3:0.

М.Фанта: «Сьогодні діяли проти сильного суперника, який досі показував непогану гру, набрав чимало очок. І якби виграв у нас, то фактично забезпечив би собі прямий вихід до фінальної частини. Перед цим поєдинком ми грали у Львові. На жаль, арбітраж матчу був далеко не ідеальним, у результаті чого, вважаю, пропустили гол і програли. Однак на домашній матч із моршинцями все ж зуміли зібратися. До речі, у першому колі ми поступилися їм із рахунком 0:4. Там теж було необֺ’єктивне суддівство, тим не менше, я просив хлопців реабілітуватися й показати хорошу гру. І хлопці старалися та виграли».

U-15: СДЮШОР (Ужгород) – «Скала» (Моршин) – 1:0

Голи: М.Олексин, 64 (автогол).

Попередження: О.Вамош, 61 – Н.Цимбала, 24; М.Тишкун, 42; В.Равлик, 56; Я.Миронюк, 61.

СДЮШОР: О.Костик, Е.Ростока, В.Батрин, Р.Голубка, Н.Зінчук, В.Кормош, Н.Пригара (Є.Мокар, 59), В.Луців (Т.Габовда, 49), Р.Якоб (М.Русин, 53) П.Луців (І.Ільчук, 67), О.Вамош, (Р.Куртанич, 69).

Тренер – В’ячеслав Пінковський.

«Скала»: Ю.Митник, М.Тишкун (М.Олексин, 62), Я.Миронюк, В.Білінський, С.Кучмар, М.Цвик (В.Равлик, 53), Н.Цимбала (П.Стегніцький, 36), В.Лозовик (М.Фомін, 36), Р.Михайленко (А.Льонгер, 55), Е.Волков (Е.Арапоглу, 64), А.Корендович.

Тренер – Олександр Бойко.

Услід за старшими СДЮШОРівцями мотивованість до гри показали й молодші їх партнери. Різниця полягала тільки в тому, що перевага господарів тривалий час не могла знайти матеріального підтвердження. Лише до перерви слушні нагоди відзначитися втратили Н.Зінчук (надійно зіграв воротар моршинців) та тричі Р.Якоб (підводила влучність).

Після перерви характер гри не змінився: більше із м’ячем часу проводили ужгородці, але до гола якось не йшло. У якусь мить здалося, що матч так і завершиться нульовою нічиєю. Однак активний на правому фланзі Т.Габовда, що вийшов на заміну, приблизно за 6 хвилин до кінця основного часу зробив небезпечний простріл, і м’яч рикошетом зупинився в сітці воріт! Буквально за декілька хвилин усе міг розставити на свої місця М.Русин, котрий також вийшов у другому таймі. Коли після чергової атаки господарів м’яч влучив у бокову стійку, здавалося, Михайлові ніщо не завадить успішно зіграти на добивання. Не пощастило… Та все ж хай мінімальну, але перемогу господарі здобули!

В.Пінковський: «Сьогодні була гра за 6 очок. Моршинці є конкурентом за 4 місце, яке ще під силу й нам зайняти – відстаємо лише на 3 пункти. Далі «Скала» грає з двома лідерами групи – львівськими «Карпатами» та з футболістами Володимира-Волинського. А ми ж, якщо візьмемо «своє» в наступних матчах, то зможемо наздогнати й навіть обійти свого конкурента. Тому вийшли на домашнє поле вмотивованими, але підводив поспіх у реалізації. Слава Богу, забили все ж гол, який і приніс перемогу».