ФОТО. Відбулись матчі 1/4 фінала Зимового кубка Берегівщини

07.03.2016 - 12:32

У неділю, 6 березня, на стадіонах Запсоні та Чопівки пройшли матчі 1/ 4 фіналу Зимового кубка Берегівського району з футболу. Кожна гра цієї стадії носила в собі інтригу для вболівальників. Забігаючи наперед, зазначимо, що сподівання вболівальників виправдалися.

Найцікавішою і найвидовищнішою видалася гра між переможцем зони «А» ФК «Яноші» та четвертою командою зони «В» ФК «Талісман» Великі Береги. Після стартового свистка арбітра про початок гри футболісти з Яношів відразу почали атакувати великими силами. Здавалося, що великобережці не готові до таких швидких атак, моментами вони губилися. Уже на 9-й хв. скориставшись неузгодженістю дій захисниками «Талісмана» у власній штрафній, Іштван Рац відкрив рахунок. Через дві хвилини Ласло Селеш його подвоїв. На 11-й хв. Яноші впевнено повели – 2:0. Здавалося, по такій грі у футболістів із Великих Берегів немає шансу протистояти супернику і на них чекає розгромна поразка. Але ближче до середини першого тайму гра вирівнялася, великобережці провели ряд небезпечних атак, і на 30 хвилині Чобо Копор скоротив рахунок.

У другій половині гри футболісти «Талісмана» виглядали впевненіше і організованіше. Атакували більш небезпечно, що і привело до взяття воріт суперника. На добиванні вдало зіграв Сергій Лендєл. Поступово гра стала більш напруженою і нервовою. Ніхто не мав наміру поступатись, боротьба точилася в основному в центрі поля і футболісти часто порушували правила. На 59-й хв. за другу жовту поле покинув Володимир Бабіч з «Талісману». За вісім хвилин до завершення гри, граючий тренер «Талісмана» Чобо Копор отримав травму і вимушений був покинути поле. Здавалося, що у яношівців є шанси вирвати перемогу, але футболісти з Великих Берегів позбавили їх такої можливості. Основний час гри завершився нічиєю 2:2. Переможець визначався пробиттям пенальті, де у всій красі проявив себе голкіпер «Талісмана» Бейло Боднар, який взяв три пенальті, що принесло перемогу його команді з рахунком 4:1 і вихід до півфіналу.

Не менш видовищною була друга гра в Запсоні, де місцева команда грала з ФК «Кідьош». Уже на 8-й хв. Віталій Дяченко відкривши рахунок вивів запсонців уперед. Перший тайм так і завершився, а футболісти Запсоні до 45-ої хв. утримували переможний рахунок. Саме на 45-й хв. Бейло Дерцені зрівняв рахунок, а через три хвилини гол Василя Маргітича вивів вперед «Кідьош». Рахунок до кінця гри не змінився і мінімальна перемога вперше в історії Берегівщини виводить команду з Кідьоша до півфіналу Зимового Кубка.

Непередбачувано розпочалася гра між переможцем зони «В»: берегівською «Зіркою» та четвертою командою зони «А» ФК «В. Добронь». Неочікувано для прихильників «Зірки» Габор Медвідь відкрив рахунок і вивів великодобронців вперед. Ще більш неочікувано на 20 хвилині зусиллями Нандора Дьорке футболісти з Доброні повели 2:0. Тільки після пропущеного гола берегівські футболісти активізувалися і розпочали звично діяти на полі. На 29-й хв. Максим Печерський скоротив рахунок, а на 42-й зрівняв його. Переможну крапку у протистоянні поставив точний удар гравця «Зірки» Гергея Кіша на 46-й хв.

Найлегше в чвертьфіналі було ФК «Артос» (Гать). Їх суперник, добре відомий по участі в чемпіонаті області ФК «В. Бийгань», не зміг нічого протиставити краще організованій команді. Мирослав Бундаш на 12 хвилині відкрив рахунок. На 14-й Сергій Кундрик ударом головою його подвоїв. У другій половині, на 47-й хв., Юлій Молнар провів третій гол, а на 60-й Ласло Пал поставив переможну крапку – 4:0.

Таким чином до півфіналу пройшов квартет команд, які на груповому етапі грали в зоні «В» і вже добре знають один одного. Наступної неділі у півфіналах зустрінуться ФК «Талісман» (Великі Береги) – ФК «Артос» (Гать) та ФК Зірка» (Берегово) – ФК «Кідьош».