ФОТО. Кубок регіонів ФФУ. Два різні тайми – та нічия у результаті

21.04.2016 - 12:26

Господарі, які поступилися в першому поєдинку 1:2 мали обов’язково забивати, щоб пробитися до півфіналу. Але початок гри дещо збентежив закарпатських вболівальників та нашу команду.

zbirni_zak-lviv-(95)

Уже на третій хвилині гості заробили право на кутовий, подачу з якого замикав нападник гостей Назар Цюпка, м’яч пролетів над поперечиною. А через хвилину навісну передачу львів’ян головою замикав Олег Підлісецький – на щастя для нашої команди, він не влучив у ворота. А на 9-й хвилині розгорнута атака гостей завершилася призначенням пенальті в наші ворота. Русин Артур у власному карному майданчику збиває нападника колективу зі Львівщини. Та знову Фортуна була на стороні нашої команди – львів’янин Ростислав Михальчук після виконання стандарту влучив у поперечину.

А вже через 10 хвилин все той же Артур Русин змусив суперника сфолити на собі у власному карному майданчику після подачі кутового. А вже одинадцятиметровий удар вміло реалізував Юрій Мешко. Цей гол додав наснаги нашим хлопцям, і вже на 24-й хвилині швидкий Мирослав Мудра на правому краю штрафного майданчика гостей накрутив двох оборонців і віддав вивірену передачу на протилежний кут на вільного Юрія Мешку. Наш півзахисник другим дотиком точно спрямовує м’яч у дальній від воротаря кут воріт – 2:0. Здавалося, команда здобула потрібний результат і доведе справу до завершення в такому ж дусі.

Та все з ніг на голову перевернула друга половина поєдинку. На жаль, не зміг продовжити гру лідер закарпатців Олександр Браєр, його змінив Вайор Артур. В гостей, навпаки, заміни значно підсилили командну гру. З перших хвилин другого тайму львів’яни затиснули господарів на власній половині поля, і раз за разом біля володінь Ярослава Бучка почали виникати небезпечні моменти. На 47-й хвилині подача зі штрафного призвела до голу в наші ворота. Святослав Зубар практично впритул головою спрямовує м’яч у сітку воріт. Через п’ять хвилин вже наш воротар рятує ситуацію, відбиваючи удар гравця суперника, який замикав кутовий удар. Але через хвилину сольний прохід львів’янин Ігор Леськів завершив точним ударом у дальній кут і зрівняв рахунок у грі, забезпечивши комфортний результат для своєї команди. Після цього гра в закарпатського колективу розладилася, хлопцям не вдавалося організувати й налагодити гру. Атаки господарів губилися в центрі, в той же час гості одразу ж нав’язували контргру. На 62-й хвилині лише майстерність нашого воротаря врятувала команду від третього м’яча, він перевів удар гравця львівської команди після виходу віч-на-віч на кутовий. Тож матч завершився нічиєю, завдяки якій львівський колектив продовить боротьбу в 1/2 фіналу Кубку регіонів ФФУ.

Михайло Кондря:

– Сьогодні ми грали з сильним суперником. Нам не вистачило насамперед фізичних кондицій, щоб довести матч до бажаного результату. У другій половині суперник зумів переломити хід поєдинку й здобути потрібний для себе результат. Шкода, що через травми не зміг продовжити гру наш лідер – Олександр Браєр, в той же час можу виділити хорошу гру Мирослава Мудри, Юрія Мешка, який відзначився дублем. На жаль, через втому допустилися помилок, які призвели до голів у власні ворота. Відверто, то команда Львівщини по заслугах крокує далі в боротьбі за почесний трофей.