Підсумки ІІІ міжнародного юнацького турніру з футболу на честь Андрія Гаваші

30.08.2016 - 18:02

Детальний аналіз роботи оргкомітету буде проведено найближчим часом, але за «гарячими слідами» хотілося б відзначити деякі моменти. Чи впоралася Закарпатська федерація футболу з відповідальним завданням?

Основні обов’язки лежали на оргкомітеті. Підготовка для ігор хорошого рівня стадіонів, бронювання готелів для команд поблизу місця проведення змагань, організація харчування, забезпечення медичними послугами, автотранспортом, арбітражем, відеозйомкою, перекладачами для гостей-іноземців; проведення семінарів із арбітрами області та тренерів команд-учасниць турніру, кращих тренерів краю за участі одного з кращих арбітрів світу Зігфріда Кіршена; організація екскурсій для гостей; висвітлення турніру в засобах масової інформації; підготовка призів для переможців, забезпечення рекламною продукцією з логотипом турніру, підготовка сувенірів для учасників; вшанування ветеранів Ужгорода та Мукачева під час фінальних змагань; оформлення фотозони та рекламних банерів та ще сотні дрібних питань, які виникали під час турніру. Усе це повинно було працювати, як годинниковий механізм. І хоч окремі питання виникали, турнір пройшов на дуже високому рівні.

Чітка організація здивувала навіть закордонних гостей, які визнали її однією з найкращих. Найбільше вони оцінили стан футбольних газонів. Якість ужгородських «Авангарду», «Автомобіліста», «Спартака», Ужгородського району – «Камелоту» й «Середнє», мукачівських – «Авангарду», СОК ДЮСШ, «Харчовика», свалявських – «Авангарду» й «Поляни», виноградівського – «Юності» жодного нарікання не викликали. А це 15 футбольних полів. У резерві також були поля Берегова «Дружба», Петрова, Чопа «Локомотив», Концгазо, Іршави. Усі, без винятку, тренери відзначили, що на таких полях вони навіть чемпіонат ДЮФЛ України не грають.

Усіх приємно здивував рівень учасників турніру. У цих вікових групах на Україні турнірів такого рівня нема. Терміни проведення дозволяють відмінно підготуватися до чемпіонату, що є особливо важливим.

Жодного нарікання не було на адресу арбітрів (крім закарпатських арбітрів, на запрошення ФФЗ, матчі обслуговували бригади арбітрів із Німеччини та Львова). На думку тренерів, арбітраж був кращим, ніж на чемпіонаті.

Умови проживання, харчування, забезпечення автотранспортом та медичне обслуговування, робота перекладачів та забезпечення відеозйомкою по 4-5 матчів щодня – без зауважень. Наповнення сайту ФФЗ – своєчасне, наповнюваність – хороша.

Дуже добре спрацювали відповідальні за групові змагання Михайло Митровський та Віктор Наскалов. Більше очікували від спортивних журналістів. Та основне навантаження лягло на плечі Віктора Качура, Едуарда Ілтьо, Вадима Дьордя, Івана Дрогобецького, Анастасію Пензову та автора цих рядків. Вони працювали майже цілодобово, не кажучи вже про підготовчий період: тримали руку на пульсі подій, контролювали весь процес.

Завдяки Михайлу Ланьо в турнірі взяли участь команди київського «Динамо». Коли склалася критична ситуація, Михайло Іванович вирішив їх участь безпосередньо з Григорієм Суркісом. І юні «динамівці» приїхали на Закарпаття. Допомагав Михайло Ланьо і в багатьох інших питаннях.

А підняв планку турніру на такий рівень голова ФФЗ Іван Дуран, який переймався всіма організаційними питання з ранку до ранку. Усе працювало чітко й злагоджено.

Найкращою оцінкою найпрестижнішого турніру є загальна думка тренерів, учасників змагань: «Це кращий турнір, в якому ми брали участь як вдома, так і за кордоном. Ми обов’язково станемо учасниками ІV міжнародного юнацького турніру з футболу на честь Андрія Гаваші». Цим сказано все, бо думки належать серйозним футбольним особистостям, які багато бачили в своєму житті.

Цей турнір додав авторитету Закарпаттю і ще раз довів, що ми вміємо працювати.

Степан СЕЛМЕНСКИЙ, «Спорт тайм»

Від ФФЗ: Наш сайт і надалі публікуватиме фото та відео з турніру, які наразі ще у обробці. Слідкуйте за новинами.

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.