ФОТО. Зігфрід Кіршен поділився досвідом

01.09.2016 - 11:06

Чотири дні почесним гостем III Міжнародного юнацького турніру з футболу на честь Андрія Гаваші був один із найтитулованіших арбітрів світу, президент федерації футболу землі Бранденбург (Німеччина) Зігфрід Кіршен.

Німецький гість люб’язно згодився виступити в передачі «Час футболу». Любителі футболу отримали нагоду почути кваліфіковані відповіді про напрямки розвитку світового футболу, концепції розвитку цієї гри в Німеччині, про взаємодію під час матчів арбітрів із гравцями та іншими офіційними особами.

Уже наступного дня Зігфрід Кіршен провів семінар-нараду з арбітрами Закарпаття. Зустріч була напрочуд цікавою і корисною. Німецький фахівець поділився зі своїми закарпатськими колегами величезним досвідом взаємовідносин арбітрів і футболістів під час футбольних матчів, розповів, як правильно застосовувати правила гри, як боротися з проявами грубощів та неспортивною поведінкою окремих гравців, як реагувати на затяжку часу та боротися з симуляцією. Зігфрід Кіршен дав вичерпні відповіді на велику кількість запитань арбітрів та керівників ФФЗ.

У другій половині дня футбольна команда «Team» Бранденбург разом із тренерами та керівниками делегації в Мукачеві зустрілися з представниками німецької нацменшини на Закарпатті. Для гостей було підготовлено концертну програму та екскурсію в мукачівський замок Паланок.

А вже в четвер Зігфрід Кіршен зустрівся з тренерами команд-учасниць турніру та тренерами команд чемпіонату області. Відомий футбольний фахівець розклав по поличках взаємовідносини арбітрів та тренерів під час офіційних футбольних матчів, на що звертають підвищену увагу арбітри, захищаючи правила гри у футбол. Це повинні знати тренери, щоб зменшити непорозуміння після завершення поєдинків. Зігфрід Кіршен відповів на численні запитання присутніх стосовно різних трактувань правил гри тренерами та арбітрами. Зустріч була плідною і корисною. На зустрічі був присутній голова ФФЗ Іван Дуран, а також легендарний голкіпер нашого краю, на честь якого проводиться Міжнародний турнір, Андрій Гаваші.

Степан СЕЛМЕНСЬКИЙ

Зустріч з арбітрами та представниками німецької нацменшини на Закарпатті 

Зустріч з тренерами команд-учасниць турніру та тренерами команд чемпіонату області

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.