ФОТО. Коли виграє юнацький футбол

31.10.2016 - 23:39

Незалежно від результату звітного матчу вже заздалегідь був відомим його переможець.

Мова про футбол у гірському регіоні. Справді, обидві команди так чи інакше з ним пов’язані. Їх вихід до фіналу засвідчив, що перспектива гри мільйонів у Карпатах (виходить, невипадково й назви в суперників однойменні!) є – як-не-як зустрічалися юнаки, основна зміна дорослих.

Що ж до власне зустрічі між чемпіонами Західної та Східної зон, відповідно футболістами Перечина й Дубового, то все відбувалося за класичним сценарієм куфінальної зустрічі: багато боротьби за м’яч, мінімум голів і візаві виявилися гідними один одного.

Номінальні господарі ще на початку зустрічі могли відкривати рахунок, та удар Ростислава Жолтанича узяв на себе Євгеній Плиска. Останній також підстрахував свою команду в іще одному небезпечному епізоді.

Відтак гравці Дубового кілька разів самі потурбували ворота суперника. І якщо Владислав Галац спочатку пробив мимо з далекої відстані, то вже згодом, отримавши м’яч, майстерно з розвороту влучив у кут воріт. Ось де дали про себе знати талант та досвід, набутий у школі «Дніпра» U 16 та під час виступів у вищій лізі! На цьому неприємності для перечинців не завершилися. Хоч суперник до перерви не забив, та друга жовта картка Віталія Прудкого залишила команду в меншості.

Здавалося, такий поворот у матчі виб’є з колії підопічних Валерія Кузнецова. Однак у другому таймі вони заволоділи ініціативою й мали кілька нагод зрівняти рахунок. Утім своїми нагодами не пощастило скористалися Михайлові Бартованцю, Юрію Лаб’яку, Олександру Ковцунові. Футболісти ж Дубового не панікували, насамперед холоднокровно зіграли в захисті, а в підсумку здобули жадану перемогу. Їх же суперник удруге поспіль поступився в аналогічному фіналі.

dsc_3774Валерій Кузнецов, головний тренер ФК «Карпати» (Перечин): «У таких зустрічах часто все вирішує одна-єдина помилка. Так сталося й цього разу. На жаль, для нас. До того ж далася взнаки індивідуальна майстерність нападника зі стану суперника. Я вітаю команду з Дубового із заслуженою перемогою, бажаю їй успіхів, а ми готуватимемось до нового сезону».

Михайло Руснак, головний тренер ФК «Карпати» (Дубове): «У нас був задум пресингувати окремий фланг, але не вдалося, оскільки команда суперника за фізичними даними виявилася сильнішою. Та все ж, як, до речі, і в ряді зустрічей до цього, виграли за рахунок дисципліни. Забили скільки потрібно, притому не пропустили. У нас хороший воротар, лінія й захисту – за рахунок них часто здобуваємо перемоги. Підставив плече й висококваліфікований Галац, котрий за рівнем фактично переріс юнацький футбол. Зокрема, Владислав забив, на ньому сфолили. Плюс грамотно діяли на своїх позиціях і інші підопічні, що й принесло результат».

У перерві відбулося нагородження срібних і бронзових призерів обох зон (ФК «Бобовище», ФК «Інтер», ФК «Вітязь», ФК «Авангард»), а після фінального матчу й власне їх чемпіонів, включаючи президентів клубів. Крім того, відзначили кращих бомбардирів серед юнаків першої ліги Девіда Ніцкулича (ФК «Вітязь») та Романа Дьолога (ФК «Інтер»). В урочистій церемонії брали участь голова ФФЗ Іван Дуран, його заступник Віктор Качур, голова дитячо-юнацького комітету ФФЗ Олександр Чегіль, член виконкому федерації Іван Матрунич, депутат обласної ради Владислав Поляк, заступник міського голови Виноградова Василь Ціцей. Тріумфатори отримали медалі, грамоти, подяки, призи й кубки.

Що ж, іще одну яскраву сторінку вписано в історію крайового футболу. Залишається тільки сподіватися, що більшість з учасників цього матчу щонайменше проявлять себе й у дорослому футболі на високому (щонайменше такому ж обласному) рівні.

«Карпати» (Перечин) – «Карпати» (Дубове) – 1:0 (1:0)

Виноградів. 31 жовтня. 8 градусів тепла.

Стадіон «Юність». 150 глядачів.

Арбітр – Петро Котубей.

Асистенти: Мар’яна Сухан, Віталій Резніченко.

ДелегатОлександр Чегіль.

ІнспекторІван Староста.

«Карпати» (Перечин): Володимир Валько, Станіслав Зизич, Богдан Макар, Володимир Ковальчук, Ярослав Король (Олександр Ковцун, 58), Ростислав Жолтанич, Юрій Лаб’як, Віталій Лешанич (Михайло Бартованець, 42), Віталій Прудкий, Микола Іванчо, Віталій Кучерявий.

Тренер – Валерій Кузнецов.

«Карпати» (Дубове): Вадим Решетньов, Євгеній Плиска, Іван Декет, Василь Приймак, Ярослав Плиска, Василь Целич, Олег Бережник (Олександр Руснак, 59), Іван Носа, Владислав Галац, Микола Карпа, Микола Лукач.

Тренер – Михайло Руснак.

Гол – Владислав Галац 18 хв.

Попередження: Віталій Прудкий, 29, Володимир Ковальчук, 31; Михайло Бартованець, 52 – Іван Декет, 58.

Вилучення – Віталій Прудкий, 34.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.