ФОТО. Зимова першість. Перший півфінал – виноградівський

Отже, першим фіналістом зимової першості став «Севлюш».

DSC_2398

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 0:4

Кращі моменти

Підопічні Івана Білака й за відсутності травмованого Юрія Чонки здобули переконливу перемогу, забивши, за доброю традицією, по голу в кожному з таймів.

Виграш було здобуто на класі: виноградівці багато пресингували, комбінували, діяли на швидкостях. Звідси й результат. Створивши декілька небезпечних моментів на початку зустрічі, зокрема і зі «стандарту», віце-чемпіон не забарився з голами. В одному з епізодів на 10 хв. гостро атакував Юрій Мешко. І якщо «кіпер» «Карпат» на удар зреагував, то тут же наспів Михайло Чедрик та переправив м’яч у ворота.

Далі настала черга Дениса Ребрика. Ще до перепочинку він забив другий гол, скориставшись пасом Андрія Ломаги. А після перерви нападнику асистував Юрій Мешко. Хет-трик же був оформлений за допомогою пенальті (суперник порушив правила в карному майданчику). Севлюшці (зокрема Михайло Реплюк, Іван Бандурович, той же Михайло Чедрик) могли забивати ще в зустрічі. Та десь підвела точність, а в кількох епізодах просто бездоганно зіграв у воротах карпатівець Володимир Гарастей. До речі, щодо команди Дубового, то вона двічі гостро атакувала в першому таймі по центру, а на 67 хв. між трьох захисників небезпечно пройшов Євген Дикун, і лише гострий кут до воріт завадив влучно пробити та хоч би забити гол престижу. Отож 4:0.

Сергій Цубера, наставник «Карпат»: «Сьогодні в нас – «стояча» команда. Трьох футболістів не було з поважних причин – один травмований, двоє виїхали за кордон. Як наслідок, ослаблений склад. Але все по грі. Дякуємо суперникові, який достойно нас провчив».

Іван Білак, головний тренер «Севлюша»: «Хлопці показали хорошу гру, контролювали її, забили в кожному з таймів по два голи. Думаю, ми закономірно потрапили до фіналу».

Тим не менше настрій мав би бути в обох команд, адже одна з них вийшла до фіналу зимової першості, а інша достойно зіграла, єдиною потрапивши до півфіналу ЗП з колективів першої ліги.

Голи: Чедрик Михайло 10 хв., Ребрик Денис 30, 42, 47 хв.

Арбітри: Дьордь Н., Рогач Я., Дудаш Д.