Чемпіонат області: анонс 2 туру

05.05.2017 - 08:11

Отже, 6-7 травня відбудуться чергові матчі у вищій лізі.

DSC_5955

ФК «Середнє» – ФК «Вільхівці». Суперники вже зустрічалися в зимовій першості. Тоді матч був непростим і приблизно рівним. Такою ж слід очікувати й теперішньої зустрічі. В обох колективів є сильні сторони, завдяки яким вони можуть досягти позитивного результату. Невелику перевагу все ж мають господарі за рахунок рідних стін та підсилення в міжсезоння. Однак багато що залежатиме від реалізації.

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Минай». На бужорців чекає нелегке випробування в матчі з бронзовим призером чемпіонату. Сила представника Ужгородщини загальновідома. Іршавцям важливо уважно зіграти в захисті й не «посипатися», якщо доведеться першим пропустити гол.

ФК «Ужгород» – ФК «Карпати» (Рахів). Чемпіон узяв перше очко в чемпіонаті на виїзді в матчі з принциповим суперником – виноградівцями. Зупинятися на досягнутому підопічні Івана Шанти не збираються. Рахівцям доведеться грати другим номером, покладаючись на контратаки. І все ж перевага на боці господарів. Наскільки вони зуміють її реалізувати, покаже гра.

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Севлюш» (Виноградів). Віце-чемпіон приїжджає на матч із «Боржавою» в ролі фаворита. Однак господарям втрачати нічого. Якщо вони зіграють уважно й холоднокровно, то можуть розраховувати хоч би на нічию. В іншому випадку доведеться змиритися з тим, скільки заб’є «Севлюш».

ФК «Оболонь» (Хуст) – ФК «Поляна». Одна з найцікавіших пар у турі. На старті чемпіонату і хустяни, і полянці поступилися на виїзді відповідно «Середньому» й «Минаю» з мінімальною різницею. Це говорить на користь того, що в обох команд на нинішній сезон потенціал є. Вірогідно, що суперники можуть зіграти внічию. Та господарі близькі до того, щоб скористатися фактором рідних стін.

Якщо господарі спроможуться в трьох зустрічах із п’яти перемогти, то це вже буде для них непоганим результатом. Але що з такого приводу скажуть гості? Давайте дочекаємося суботи й неділі…

Початок ігор: 15:30 (юнаки), 17:00 (дорослі).

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

 

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.