ВІДЕО. Закарпатці! Підтримаймо збірні дружніх країн як і 25 років тому!

26.05.2017 - 20:20

30 травня, в Ужгороді національна збірна України серед ветеранів проведе товариський матч проти команди Угорщини, присвячений 25-річчю першого поєдинку в історії «синьо-жовтих».

afisha2

Нагадаємо, 25 років тому – 29 квітня 1992-го – національна збірна України саме в Ужгороді, на стадіоні «Авангард», проти команди Угорщини зіграла перший поєдинок у своїй історії. На честь цієї дати на ужгородській арені буде встановлено меморіальну дошку.

Організаторами зустрічі виступили Федерація футболу України, Федерація футболу Угорщини, Федерація футболу Закарпаття та Асоціація ветеранів футболу України. Святковий футбольний вечір 30 травня розпочнеться о 17:00. В урочистостях з нагоди визначної події візьмуть участь президент Федерації футболу України – Андрій Павелко та його колега з Угорщини – Шандор Чані.

Після урочистого відкриття матчу на поле «Авангарду» вийдуть збірні ветеранів України та Угорщини, у складах яких зіграють футболісти, котрі брали участь у історичному для «синьо-жовтих» матчі. Головний тренер національної збірної України серед ветеранів Анатолій Дем’яненко запросив на гру проти Угорщини таких гравців:

Воротарі: 

Захисники:

Півзахисники:

Нападники:

Тренери:

Офіційні особи:

Головний тренер збірної Угорщини Імре Геллеі виступить із таким складом:

Воротарі:

Захисники:

Півзахисники:

Нападники:

Головний тренер –

Офіційні особи:

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.