ФОТО. Найсильніший квартет першої ліги U-19 змагається на Закарпатті

07.06.2017 - 21:57

Сьогодні, 7 червня, у Поляні відбулось відкриття фінальної частини Всеукраїнських змагань з футболу Всеукраїнських молодіжних ігор U-19 у першій лізі.

DSC_1936

До Закарпаття приїхали кращі колективи цієї вікової групі: ФК «Черкаський Дніпро» (Черкаси), ФК «Львів», УФК «Олімпік» (Харків) та ФК «Барса» (Суми). До 10 червня ця четвірка змагатиметься за звання чемпіонів.

Нагадаємо, що в цих змаганнях брав участь і мукачівський «Мункач», але в серії матчів плей-офф за підсумками двох матчів він поступився сумській «Барсі».

На урочистому відкритті змагань до учасників фінальної частини із привітаннями звернувся начальник відділу юнацького футболу ФФУ Валерій Золотухін. Успіхів у матчах побажав юнакам і відомий футболіст України, уродженець Закарпаття Василь Рац.

У коментарях нашому сайту всі учасники фіналу (тренери та гравці) та організатори змагань – голова комітету дитячо-юнацького футболу ФФУ Валерій Золотухін задоволені рівнем організації фінальної частини змагань та вдячні голові ФФЗ Івану Дурану та сільському голові с. Поляна – Івану Драгобецькому.

До вашої уваги коментарі тренерів команд-учасниць фінальної стадії змагань:

Олексій Чобан, головний тренер УФК «Олімпік»:

– Ми поставили собі завдання грати в якісний футбол, звісно, всі мріють здобути першу сходинку – цього хочемо й ми. Нам подобається на Закарпатті – гарна природа, дуже гостинні люди.

DSC_1985

Олександр Кирилюк, головний тренер «Черкаського Дніпра»:

– Шлях до фінальних матчів був нелегким, але ми гідні цього фіналу. Налаштовуємося на кожну гру, а нашу готовність до фінальних матчів перевіримо вже під час матчів. 10 червня побачимо наш результат. Сезон чемпіонату для нас пройшов рівно, без особливих спадів у грі команди. Ці змагання дуже потрібні для гравців цього віку, бо після завершення футбольних ДЮСШ гравці часто залишаються поза футболом, а в цих випадках вони продовжують кар’єру на доволі високому рівні. Висловлюю подяку організаторам змагань та господарям фінальної частини.

DSC_1996

Андрій Чіх, тренер ФК «Львів»:

– Ми провели чемпіонат досить стабільно й завдання виходу до фіналу вирішили ще впродовж першого кола. Матчі проводили в доволі напруженому графіку через участь наших гравців в чемпіонаті аматорів, але сподіваємося в фіналі перемогти.

DSC_1971

Олександр Ігуменов, старший тренер ФК «Барса»:

– Для нас був важкий шлях до фіналу, куди потрапили через стикові матчі з «Мункачем». У фіналі нема випадкових суперників, двох з них ми знаємо через матчі в своїй групі, ФК «Львів» за чутками теж серйозний суперник. Завдання для нас – звісно позитивний результат у кожній грі. Але головне, що хлопці додали в цей час, зміцніли як футболісти. Головне, щоб вони виросли в серйозних гравців і були затребувані до складу збірних. Цей проект – дуже корисний, бо за цей рік хлопці стали справжнім футболістами і він просто життєво необхідний.

DSC_2020

Валерій Золотухін, начальник відділу юнацького футболу ФФУ:

– Дякую за гостинність, бо Закарпаття вже не вперше приймає фінальні етапи ДЮФЛ України. Користуючись нагодою передаю вітання Закарпаттю від голови ФФУ Андрія Павелка. Готуємося до офіційної презентації стратегії розвитку футболу 2016–2030, де велика увага приділяється розвитку дитячо-юнацькому футболу. А Поляну вибрали через прекрасну інфраструктуру та гідні умови проживання.

Велику допомогу надає голова ФФЗ Іван Дуран та його перший заступник, голова Полянської об’єднаної громади Іван Драгобецький. На сьогодні саме Закарпаття має якісні умови для розвитку футболу.

DSC_1920

Семен МИХАЙЛИК,
Фото Анастасія ПЕНЗОВА, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.