ФОТО. Чемпіонат області. Лідери лишаються лідерами

10.06.2017 - 22:26

В Ужгороді відбулася центральна гра 7 туру ФК «Минай» – «Севлюш» (Виноградів).

1

Матч виправдав усі сподівання вболівальників, які, до речі, коректно себе вели й не провокували один одного. Та й у цілому хоч гра була «гарячою» (завершилася внічию 3:3, арбітр зустрічі показав 8 жовтих карток, а дві в сумі ще й принесли господарям вилучення Роберта Смокоровського на 62 хв.) не можна охарактеризувати як грубу. Справжнє чоловіче суперництво з двома різними таймами для кожного з колективів.

Перша сорокап’ятихвилинка була за господарями. Вони більше атакували й зуміли забити три голи. Спочатку відзначився Роберт Смокоровський (16 хв.). Потім красиво «ножицями» через себе. замкнувши передачу поруч із лінією воротарського майданчика, тріумфував Владислав Образцов (30 хв.). Невдовзі ж атака правим флангом із пасом до воротарського майданчика дозволила результативно зіграти Василю Пиняшку. Могли виноградівці пропустити й четвертий гол до перерви, та один із небезпечних ударів буквально з лінії воріт перевели на кутовий. Власне севлюшці не опустили рук, однак у нападі в перші сорок п’ять хвилин створити щось результативне ніяк не виходило. В основному через дії захисту суперника.

Після перепочинку ситуація кардинально змінилася. Чи то господарі розслабилися, чи гості зрозуміли, що й так втрачати нічого, але на початку другого тайму виноградівці двічі розписалися у воротах Дмитра Бабенка. Своє слово на 52 і 54 хв. сказали лідери команди Михайло Реплюк та Юрій Чонка. А коли згодом минайці лишилися в меншості, то психологічна й чисельна переваги тільки додали чинному срібному призерові чемпіонату впевненості в діях. І автором гола, що назрівав, на 80 хв. став Михайло Чедрик, котрий вийшов на заміну. Перед цим, до речі, він небезпечно завдавав удару головою, та відмінну реакцію продемонстрував страж воріт минайців.

У подальшому хоч часу лишалося не так багато, але відзначитися могли і одні, і інші. Зокрема, у господарів прицільно пробивав (але все ж над поперечиною) Владислав Микуляк, а на «другому поверсі» замикав передачу зі «стандарту» Олексій Шпак. У виноградівців зі штрафного мав нагоду відзначитися Юрій Чонка. Та, видно. футбольні боги вирішили зберегти інтригу в чемпіонаті. А отже, у турнірній таблиці зберігається двовладдя!

Микола Гібалюк, головний тренер команди «Минай»: «Перший тайм був одним із найкращих за всю мою тренерську кар’єру. Команда відіграла його практично ідеально. Після перерви два «стандарти», незрозумілі голи… Мені здається, у другому таймі трошки випустив гру зі своїх рук і арбітр зустрічі, але в цілому я задоволений. Футболісти подарували вболівальникам хороший матч. Нічого страшного не сталося. Продовжимо працювати й змагатися за чемпіонство».

Володимир Талабірчук, начальник команди «Севлюш»: «Я ще напередодні матчу говорив, що мене влаштує й нічия, тому результатом задоволений. У цілому гра більше вдалася для вболівальників: трьом голам пораділи одні й трьом – інші. У першому таймі припускалися дитячих помилок, яких би не мали припускатися. У другому суперник, можливо, дещо розслабився, а ми навпаки, зібралися й забили досить швидко два дуже важливі м’ячі. Необхідно віддати належне й Чедрику, який вийшов на заміну та «освіжив» гру, коли «Севлюш» перейшов на тактичну схему «4-4-2» (із двома нападниками). У цілому вся боротьба попереду. Ще в першому колі будемо грати нелегкі матчі з полянцями й іршавцями. Потрібно змагатися за максимальний результат».

ФК «Минай» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 3:3 (3:0)

Ужгород. Стадіон «Автомобіліст». 700 глядачів. 25 градусів тепла.

Арбітр: Михайло Митровський.

Асистенти: Ігор Гарлач, Валерій Шкура.

Четвертий арбітр: Ілля Вовчанський.

Делегат матчу: Георгій Жбора.

Попередження: Р.Смокоровський, 7, Влад. Микуляк, 21, М.Минайленко, 63 – В.Вашкеба, 6, В.Ковтун, 49, Ю.Чонка, 54, Д.Ребрик, 89, Віт. Микуляк, 90+5.

Вилучення: Р.Смокоровський, 63 (друге попередження).

Голи: Р.Смокоровський, 16, В.Образцов, 30, В.Пиняшко, 36 –,/Ю.Чонка, 52, М.Реплюк, 54, М.Чедрик, 80.

ФК «Минай»: Дмитро Бабенко, Владислав Образцов, Максим Минайленко, Василь Беца, Роберт Смокоровський, Олег Допілка (Олексій Шпак, 23), Ігор Вагін, Євген Мирончук (Стефан Федак, 64) Владислав Микуляк, Василь Пиняшко, Роберт Гегедош (Сергій Машталір, 82).

Тренер: Микола Гібалюк.

ФК «Севлюш»: Віталій Гринишин, Андрій Ломага, Віктор Чумак, Віктор Микуляк, Василь Вашкеба, Василь Ковтун (Борис Ковня, 60), Іван Бандурович (Михайло Чедрик, 46 (Богдан Котляр, 82) ) Юрій Чонка, Михайло Реплюк, Василь Луця (Денис Ребрик, 75) Артур Вайда.

Тренер: Денис Ребрик.