Чемпіонат області, 7 тур: з акцентом на «трієчку»

11.06.2017 - 22:13

Крім матчу лідерів, увагу дійсно найбільше привернули команди, які змагаються за медалі чемпіонату загалом.

DSC_2886

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Оболонь» (Хуст) – 3:3 (3:1)

Підготовлене поле з хорошою розміткою, роздягальні, 500 уболівальників і чудовий футбол у виконані обох команд – так можна коротко сказати про матч у Рахові. Насамперед суперники порадували своїх уболівальників результативністю й красивими голами. У господарів на 35 хв. рахунок відкрив Анатолій Лембак. Із тим гравці й пішли на перепочинок. Початок другого тайму видався гольовим. У гостей Богдан Хмура на 52 хв. зрівняв рахунок, а Юрій Уцюцький красиво зі штрафного за 2 хв. вивів господарів уперед. Він же на 65 хв. збільшив перевагу, та за 5 хв. Б.Хмура чудовим ударом зі «стандарту» скоротив відставання.

Здавалося, рахівці здобудуть перемогу, тим більше, що гості ще на другій доданій хвилину першого тайму залишилися в меншості – грубий напад на суперника Роберта Пилипа призвів до вилучення. Однак третя додана хвилина другого тайму стала рятівною для оболонців. Постарався Микола Росоха. Отож у поєдинку зафіксовано бойову нічию, яка, мабуть, відповідала духові гри.

ФК «Ужгород» – ФК «Боржава» (Довге) – 1:0 (4:0)

В останніх трьох зустрічах чемпіон забив три м’ячі й здобув три очки. Такі здобутки, природно, психологічно лягають тягарем на команду. Ось і в зустрічі з боржавцями за очевидної переваги в господарів не складалося з реалізацією. Але в команді є ті, хто у вирішальний момент здатний сказати своє вирішальне слово. Звичайно, це один із кращих бомбардирів нинішнього чемпіонату Руслан Соскида. Він добре й часто забиває головою, але цього разу «спрацював» «постріл» ногою на 50 хв. Дещо скромна перемога над аутсайдером, але важлива та вчасна для ужгородців.

Слід відзначити й молоду зміну команди з обласного центру. Її юнаки здобули перший і впевнений виграш.

ФК «Поляна»– ФК «Вільхівці» – 3:1 (2:1)

Набравши обертів, полянці вирішили їх тим більше не збавляти в черговому домашньому матчі. Притому отримали подвійне свято: спочатку успішно організували два заключні матчі фіналу Всеукраїнської ліги юніорів, а потім на тому ж полі виграли і юнацьким, і дорослими складами у «Вільхівців».

Змагання основних команд відбувалися за цікавим сценарієм. Суперники забивали один одному на початку зустрічі і потім господарі ще в доданий час. Так, Іван Жаренко на 6 хв. відкрив рахунок, Олександр Міклош на 8 хв. подвоїв результат, а за хвилину Михайло Дудаш скоротив відставання. Перевагу мали господарі, але на табло весь час сяяли «слизькі» цифри. І тільки в доданий час (90+3) Олександр Міклош остаточно встановив переможний результат для своєї команди. Що ж, полянці зберегли місце в чільній п’ятірці.

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Середнє» 0:2 (2:2)

Цей матч значною мірою мав дати відповідь, яка з команд більше заслуговує медалевої зони. В останніх трьох зустрічах господарі набрали шість очок, а середнянці три. Матч видався непростим, адже за 15 хвилин до фінального свистка рахунок іще був нічийним. Однак у господарів в атаці так і не склалося, а гості все ж зуміли втілити свою перевагу в два голи й завдяки Олекію Шведюку (75 хв.) та Анатолію Нурієву (88 хв.) здобули перемогу.

ФК «Минай» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 3:3 (0:3)

Про цей матч наш сайт уже розповідав учора. Що до сказаного додати? Тільки те, що рахунок засвідчив збереження інтриги в чемпіонаті на максимальній ноті. До кінця першого кола на «Севлюш» очікують справді нелегкі ігри з полянцями та іршавцями, тоді як у «Миная» календар дещо легший: поєдинки з рахівцями й хустянами. Та від того інтрига «проміжного» чемпіонства не меншає.

Цікаво, що й серед юнаків обидві команди є в лідерах. Різниця тільки в тому, що виноградівці перемогли з рахунком 3:0 і фактично гарантували собі чемпіонський титул на «екваторі».

Загалом тур видався непростим: 2 перемоги в господарів, одна в гостей і дві нічиї, притому надрезультативні. У середньому команди забивали майже чотири голи за матч (3,8). Якщо поки непохитні позиції виноградівців та минайців, то суперництво за третє місце гостре як ніколи. Поки на нього зазіхають щонайменше чотири колективи. І вже в наступному турі позиція кожного може зазнати змін.