Вища ліга, 11 тур: і гості, і господарі, і невиїзди…

10.07.2017 - 11:11

Черговий тур обласного чемпіонату області значних несподіванок не приніс, проте мав свої особливості.

DSC_9923

ФК «Вільхівці» – ФК «Середнє» – 0:2 (юнаки – 1:1)

Середнянцям не позаздриш: уже сьомий поспіль поєдинок грають на виїзді. Попри це, у непервно п’ятому матчі здобувають перемогу. Тепер удалося підкорити непрості «Вільхівці». Господарі серйозно налаштувалися на третю команду чемпіонату. Невипадково й перший тайм завершився нульовою нічиєю. І все ж представник Ужгородщини закономірно перебуває в групі фаворитів. Ось і в звітному поєдинку зумів здобути перемогу. Її забезпечив двома влучними ударами Анатолій Нурієв. Вікторія у «Вільхівцях» дала можливість середнянцям зберегти розрив у 5 очок від найближчого переслідувача.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Боржава» (Довге) – +: (юнаки – +:)

Це той випадок, коли є результат, але немає гри. У буквальному сенсі слова. Справа в тім, що гості не прибули на матч через проблеми зі складами як у юнаків, так і в дорослих. Наставник боржавців Василь Фірка, зокрема, зазначив, що в «основі» могли вийти тільки 4 гравці (інші були відсутні переважно у зв’язку з травмами, виїздом на заробітки). Також Василь Дмитрович запевнив: «Боржава» завчасно повідомила про прикрий факт неприбуття на двобій і федерацію, і виноградівців.

СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Ужгород» – 3:1 (юнаки – 2:1)

«Карпати» продовжують набирати обертів, а ужгородців так само «лихоманить». Перший тайм був за господарями, які свою перевагу втілили в три голи. Відзначилися два Юрії: Яремчук і Утцюцький та Іван Микуличинський, котрий реалізував пенальті. Після перерви гості пішли ва-банк і Матвій Бобаль зі штрафного сквитав один м’яч. Однак більшого господарі супернику не дозволили. Рахівці набирають 11 очок і розташовуються на 6 місці в турнірній таблиці.

ФК «Минай» – ФК «Бужора» (Іршава) – 2:0 (юнаки – 2:1)

Типовий для одного з лідерів матч. Цього разу домінування господарів на полі вилилося в два голи, які були забиті в другому таймі. На 49 хв. Роберт Гегедош забив перший м’яч, а Сергій Машталір на 56-ій – другий. Усе, на що вистачило гостей, то це достойно програти. «Минай» продовжує лідерську ходу.

ФК «Поляна» – ФК «Оболонь» (Хуст) – 4:2 (юнаки – 5:1)

Скандал у перенесеному матчі з «Минаєм» (бюро ФФЗ на найближчому засіданні розгляне поведінку керівництва клубу й полянців, найімовірніше, покарає) усе ж так просто не минув, і з оболонцями було грати непросто. Правда, слід віддати належне й самим гостям, які чинили гідний опір. І все ж, вочевидь, полянці дуже хотіли забути «середову» прикрість та прагнули здолати нинішнього суперника. Утім оболонці гідно протидіяли господарям, тож тривалий час рахунок на табло був 2:2. Голи забивали Богдан Хмура в хустян – 14 і 47 хв., а Володимир Варваринець і Степан Стегура – на 23-ій і 46-ій. Проте полянці зусиллями Євгена Островки та Віталія Міклоша (68 та 83 хв.) вивели свою команду вперед. У хустян були нагоди принаймні скоротити відставання в рахунку, та футбольні боги того вечора облюбували «Поляну». Перемога дозволила підопічним Михайла Кондрі закріпитися в першій четвірці. Загалом у турі домінували господарі: фактично в п’яти матчах здобули чотири перемоги.