«Минай» – подвійний курс на «перемагай»!

02.08.2017 - 10:50

Після вимушеної перерви в сучасній історії футболу Закарпаття відбудеться доволі вагома подія: наша команда знову з’явиться на всереспубліканській арені.

18582385_1769840913031477_7075756876244631214_n

І хоч поки йдеться про аматорський «формат», та все ж – чемпіонат України! А саме 5 серпня (у суботу) у цих змаганнях уперше розпочне ФК «Минай». Він зіграє стартову гру на виїзді проти ФК «Калуш».

Змагання відбуватимуться в трьох групах. Закарпатці потрапили в першу й матимуть у суперники представників п’яти областей: зі Львівщини – «Рочин» (Соснівка), із Тернопільщини – «Кристал» (Чортків) і «Нива» (Теребовля), із Рівненщини – ФК «Малинськ» і ОДЕК (Оржів), з Івано-Франківщини – ФК «Калуш» і «Покуття» та ФК «Хмельницький».

Як зазначив наставник минайців Микола Гібалюк, вищеназвані клуби цікаві вже хоч би тим, що раз вийшли на всеукраїнський рівень, то слабкими не будуть. Щодо ФК «Калуш», із яким поєдинок видасться дебютним, то тренерові «Минаю» добре відомий тренерський штаб суперника, а невдовзі буде переглянуто відео матчу за участі поки третього колективу в чемпіонаті Івано-Франківщини.

Сам же представник Ужгородщини в понеділок мав вихідний, а тренується в штатному режимі: збори, двостороння гра, фізичні навантаження тощо. «Основу» вдалося зберегти, однак є й зміни. Так, прийшли Влад Сидоренко й Іван Ковач з Ужгорода плюс досвідчений Володимир Корнутяк, який виступав в Угорщині. А ось із Юрієм Погоріляком домовитися не вдалося, тому цей воротар залишив клуб.

У «Минаї» робитимуть ставку на місцевих футболістів. Планують іще кількох «підписати», однак поки говорити про них зарано, хоч і перебувають на перегляді. За словами М.Гібалюка, знайти хороших виконавців непросто: частина віддає перевагу закордонню, інших не відпускають клуби чи й самі футболісти з окремих міркувань відмовляються.

Поки наша команда виступатиме на стадіоні «Авангард» в обласному центрі, оскільки інфраструктура власної ігрової споруди до кінця ще не готова, хоч там уже проводять тренування.

Щодо поєднання виступів на всеукраїнському й обласному рівнях, то, переконаний М.Гібалюк, буде важко, однак тренер підтримує філософію президента клубу Валерія Пересоляка: перемагати в кожному матчі та в обох турнірах загалом. У разі збігу матчів в обох змаганнях і Федерація футболу Закарпаття, і Асоціація аматорського футболу України максимально йтимуть назустріч, щоб такої проблеми позбутися.

Що ж, хай щастить «Минаю» на двох «фронтах»!

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

 

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.