Східна зона, юнаки: вітрила інтриги надуті!

03.08.2017 - 11:44

Огляд першої ліги в першому колі завершуємо підбиттям підсумків серед змагань дублерів представників другої групи.

19030730_445215235857254_8249257104984341286_n

Друге коло так само буде напруженим і для резерву команд Східної зони. П’ятірка колективів реально може посперечатися за призові місця. Поки найвдаліше грають білоцерківці. Вони мають тільки дві нічиї та одну поразку. Однак від другого й третього місця («Карпат» і «Верховини») відрив несуттєвий – відповідно в два, одне й три очки. Футболістам Дубового й Міжгір’я в спину дихають вишківці й білоцерківці. Останні двоє на відстані від медалевої зони всього лиш у ті ж мізерні два-чотири очки. Щонайменше перша трійка змагатиметься за «золото». Її представники не тільки мало пропускають, а й непогано забивають.

Учасники змагань, котрі посідають місця з шостого по дев’яте, сформували умовну золоту середину, хоч у перспективі можуть як піднятися, так і опуститись у турнірній таблиці. Тут розрив між конкурентами теж невеликий – щонайбільше в три очки. «Говерла», «Терново», «Беркут» і ДЮСШ приблизно забивають стільки ж, скільки й пропускають, тому їх показники на сьогодні цілком закономірні.

Аутсайдери мають не менш чіткі обриси. І в «Інтера», і в «Авангарду», і в «Діброви» відчутний дисбаланс у забитих і пропущених м’ячах. Ці колективи пропускають багато, а забивають мало. Найімовірніше, саме вони змагатимуться за право не бути третім зайвим. Відстань між ними знову ж невелика – усього в п’ять, три й два очки, а це загострює конкуренцію, особливо з кожним туром-наближенням до фінішу.

Саме для тих, хто замикає «турнірку», важливо вдало розпочати другу частину змагань і в такий спосіб запастися психологічною стійкістю. Хоч попереду – ціле друге коло. Воно дає можливість і при провалі його старту надолужити втрачене пізніше.

Поготів саме в юнаків Східної зони найменший розрив між першою й останньою командами – 22 очки, тоді як у вищій лізі серед їх ровесників – 25, а в Західній зоні першої ліги з-поміж таких же футболістів – узагалі 27. Сказане, либонь, діє на користь більшого конкурентного середовища серед дублерів саме в Східній зоні першої ліги. Вітрила інтриги тут надуті могутніми вітрами суперництва, що й повинно сприяти видовищності змагань.

Про здобутки ж окремо взятого колективу говорять насамперед турнірні показники. Та не слід забувати, що головне для дублерів – підготовка гідної заміни в основну, дорослу, команду. Це дасть можливість не лише забезпечити останній стале майбутнє, а й зекономить кошти для клубу. Адже одна справа підготувати достойників у себе вдома, а інша – шукати їх за межами рідних міст і районів.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

 

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.