Спаринг «Ужгорода» й «Вільхівців» завершився перемогою чинного чемпіона області

10.08.2017 - 08:51

Команди в міжсезоння даремно часу не марнують, а готуються до другого кола чемпіонату. Так, товариський поєдинок в обласному центрі, на стадіоні «Авангард», зіграли п’ята й сьома команди чемпіонату.

DSC_7817

Зустріч «Ужгорода» й «Вільхівців» відбувалася у форматі трьох таймів по 30 хвилин. У кожному з них відзначилися по разу Антон Предчук, Руслан Соскида і Юрій Мандич-молодший. Отож перемогу з рахунком 3:0 здобули підопічні Тараса Тулайдана, нового наставника номінальних господарів. Як зазначив сам наставник ужгородців, це був звичний тренувальний поєдинок, у якому ставилося завдання награвати ланки, мінімально припускатися помилок, не пропускати, а вже потім створювати моменти й забивати.

Своєю чергою, головний тренер «Вільхівців» Юрій Бучок основну увагу в поєдинку сконцентрував на перегляді гравців, які б могли підсилити «основу».

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.