У понеділок стартує турнір на честь Андрія Гаваші. Подивитися буде на кого!

11.08.2017 - 14:35

Із 14 по 19 серпня на стадіонах області (в Ужгороді, Мукачеві, Кам’яниці, Середньому Ужгородського району – дивіться розклад ігор на сайті) відбудуться змагання на честь уславленого ветерана футболу, київського динамівця та екс-голови ФФЗ Андрія Гаваші.

DSC_6483

Цей турнір уже четвертий за ліком і стає, без перебільшення, брендовим. Адже в ньому беруть участь юнацькі топ-команди з України та закордоння. Захід є хорошою нагодою популяризувати футбол серед дітей і юнаків; зрештою, порівняти, як на фоні елітних команд постають закарпатські. Та й загалом подивитися буде на кого.

За першість суперничатимуть колективи двох вікових груп.

U-15

Група А. Тут зійдуться ФК «Динамо» (Київ), ФК «Бранденбург» (Німеччина), ФК «Спартакус» (Угорщина), ДЮСШ-15 Київ та СДЮСШОР Ужгород. Маємо відомі київські школи. Плюс традиційно привабливі закордонні учасники, із яких німців, як і динамівців, ми вже бачили минулого року. І звичайно, уболіватимемо за рідну СДЮСШОР. Суперництво загалом повинно видатися цікавим.

Група В. Теж доволі цікавий підбір представників: ФК «Шахтар» (Донецьк), ОК ім. І. Піддубного (Київ), ФК «Львів» (Львів) – минулорічні учасники, ФК «Чіксереда» (Румунія), ФК «Мункач» (Мукачево), ФК «Карпати» (Львів). Тут вам і відомі футбольні школи, і зіркові старожили ДЮФЛУ, і закордонні сусіди… Найбільші шанси перемогти – у гірників, однак столичний коледж, як і львівські гравці рекомендації не потребують. Звісно, триматимемо кулаки за мукачівців, котрі теж уже виступали на турнірі. Вони, як і СДЮСШОРівці, гратимуть удома. Сподіватимемось на підтримку рідних стін.

U-17

Групі А. Той же склад, що й у групі А, тільки замість німців виступатиме ФК «Львів». Протистояння різних вітчизняних футбольних шкіл плюс угорців викличе, певен, так само резонанс. Честь же краю захищатимуть СДЮШОРівці.

Група В. У цій групі без іноземців, але матимемо учасників із тих же відомих вітчизняних шкіл. Крім того, дербі киян і гірників, галицьких та закарпатських гравців підсилять баталії. ФК «Мункач» (Мукачево) репрезентуватиме рідний край. Віримо у закарпатців!

Виходячи з виступів у ДЮФЛ України, фаворитами насамперед слід вважати гірників і динамівських футболістів. Однак лише перипетії на футбольних полях визначать, хто є хто насправді.

Залишається тільки дочекатися старту змагань у понеділок. Уже перші матчі можуть сплутати всі логічні передбачення…

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.