«Грози» команд – «Севлюш», «Минай» і «Вітязь»

12.08.2017 - 09:31

Так упевнено можна сказати на підставі виступів у першій частині чемпіонату.

DSC_2886

Правда, за однієї умови: якщо брати до уваги рахунки з різницею в три та більше м’ячів. У вищій лізі зафіксовано 19 цих здобутків. По п’ять разів так вигравали футболісти Севлюша» та «Минаю». Перші найсоліднішу вікторію мали в матчі з «Оболонню» у 9 турі (9:0 – найбільша в лізі), а інші – у 8-му над «Поляною» (8:0). Аналогічно вигравали ще середнянці (4 рази), рахівці (2), ужгородці, полянці й представники «Вільхівців» (по одному).

У Західній зоні першої ліги в першому колі головною грозою команд став «Вітязь» – 5 перемог (найбільша – 8:0 над березнянцями в 7 турі; разом із таким же виграшем сторожницьких гравців у 10 турі над ракошинцями маємо найбільший рахунок у зоні). По чотири рази крупно перемагали ФК «Ім. Ф.Медвідя» та коропецькі футболісти. Двічі такі рахунки зафіксовано в матчах за участі й на користь «Рутенії», «Копані», ракошинців, бобовищанців, залізничників і березнянців. Усього ж великі вікторії мали місце в 25 поєдинках.

Та лідером є Східна зона першої ліги. Тут перемогами в три та більше м’ячів завершувалися аж 30 матчів. По 4 рази так упевнено йшли з поля «Карпати», «Говерла», «Верховина», «Інтер» та вишківці. Тричі аналогічні здобутки у великобичківців, двічі – у «Вікторії», беркутівців, тернівців. Один раз схоже вигравала й «Діброва».

Найсолідніші ж перемоги (10:2) здобули білоцерківці та футболісти з Ганичів. Перші в 11-му турі здолали великобичківців, а інші ще в другому – бедевлянців.

Загалом у чемпіонаті й першості області до вакацій поєдинки в три та більше м’ячів завершувалися майже 75 разів.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.