ІV турнір на честь А.Гаваші. U-15: 1 тур

14.08.2017 - 22:39

Сьогодні розпочалися матчі вищезазначених міжнародних юнацьких змагань. «Стартовий» їх день серед гравців віком до 15 років подарував розгромні рахунки, везіння одним і невезіння іншим, цікаві протистояння загалом і, як наслідок, масу емоцій. Притому в п’яти іграх не було зафіксовано жодної нічиєї.

DSC_8389

U-15

Група А

ФК «Динамо» (Київ) – ФК «Спартакус» (Угорщина) – 3:1

Більш імениті динамівці зуміли довести свою перевагу в другому таймі. А до перерви угорці доволі упевнено діяли, навіть першими відкрили рахунок. Відзначився Бенце Патакі на 15 хв. І все ж зусиллями Кирила Попова, який красиво через себе пробив на 29 хв., столичні футболісти зрівняли рахунок. Із тим суперники й пішли відпочивати. Після перерви угорці «підсіли» фізично, а гра більше далася киянам. Той же К.Попов вивів свою команду вперед на 51 хв., а на 70 хв. Назар Волошин установив остаточні 3:1 на користь рідного колективу.

ФК «Бранденбург» (Німеччина) – ДЮСШ-15 Київ – 1:0

Обидві команди продемонстрували хороший комбінаційний футбол. Можливо, незначну перевагу мали німці, тому й перемогли. Однак і кияни справили гідне враження. Кульмінацією матчу можна вважати два моменти. У першому з них нападник «Бранденбурга» Луіс Богмерт на 28 хв. у результаті красивої атаки, «протягнувши» м’яч, вийшов на побачення з воротарем суперника й відкрив рахунок. У подальшому забити могли обидві команди, а ще одна кульмінація сталася на останній хвилині матчу. Столичні футболісти мали чудову нагоду врятувати поєдинок, однак не реалізували вихід сам на сам. Отож вікторія західноєвропейського колективу.

Група В

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Львів» (Львів) – 8:1

Цей матч, який обслуговувала німецька бригада арбітрів, мав свого фаворита. І той сповна продемонстрував силу. Гірники багато атакували, а львів’яни або ж перегоріли, або просто після кількох пропущених м’ячів перестали вірити у свої сили. У підсумку 8:1 – переконлива вікторія донбасівців.

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – ФК «Чіксереда» (Румунія) – 3:0

Свою футбольну марку олімпійський коледж у матчі із зарубіжними ровесниками продемонстрував сповна, забивши у ворота суперника ще до перерви три голи. У другому таймі столична юнь грала в меншості через вилучення одного зі своїх гравців. Це не могло не позначитися на діях українців. І все ж вони зберегли переможний для себе рахунок першого тайму.

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Карпати» (Львів) 2:3

Це був двобій приблизно однакових суперників, просто одному з них пощастило більше. Героями ж зустрічі стали фактично два футболісти. Перший із них – Віталій Дмитрук у господарів – забив два голи в дебюті поєдинку (на 4 та 11 хв.) і вивів свою команду вперед. Утім ще до перерви (на 28 і 41 хв.) галичани зусиллями Дмитра Шостака встановили паритет. Влучний «постріл» від суперника, що називається у роздягальню, мукачівців не знітив. На 58 хв. вони заробили пенальті й могли забити третій м’яч, однак не реалізували «стандарт». А ось за 5 хвилин така нагода вже випала львів’янам, і Д.Шостак з 11-метрової позначки не схибив, оформивши хет-трик на 63 хв. Як виявилося, це було останнє взяття воріт у зустрічі. «Карпати» поступаючись «Мункачу» 0:2, здобули вольову перемогу.

Що ж, поки, як здебільшого й очікувалося, серед фаворитів динамівські, німецькі, донбаські та карпатівські футболісти. Другий тур, очевидно, коло лідерів звузить.