ІV турнір на честь А.Гаваші. U-17: 2 тур

15.08.2017 - 22:46

Поєдинки міжнародних юнацьких змагань у старшій віковій групі завершили програму сьогоднішнього ігрового дня.

DSC_8751

Група А

СДЮСШОР U-17 Ужгород – ДЮСШ-15 Київ – 2:3

Цей турнір для багатьох стане досвідом, як потрібно для перемоги залучати ще й фортуну. Ось і ужгородці: ще за кілька хвилин до завершення матчу вели 2:1, а в підсумку поступилися 2:3. Для господарів усе розпочиналося добре. Микола Джанда в кінці першого тайму реалізував вихід сам на сам, і СДЮСШОРівці повели. Після перерви суперники обмінялися голами (зокрема серед підопічних В’ячеслава Пінковського забив Юліан Козуб), і здавалося, що виграш у команди з нашого обласного центру. Однак столичні гравці за 3 хв. до кінця зуміли відзначитися голом із гри та ще й реалізували пенальті. Доволі прикра поразка закарпатців.

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – ФК «Спартакус» (Угорщина) – 3:0

У першому таймі угорці гідно протистояли гірникам і зуміли відстояти нульову нічию. А ось у другому таймі наші зарубіжні сусіди дещо «підсіли», і «Шахтар» цим скористався. Фактично все вирішив початок другої сорокап’ятихвилинки. На 46 хв. Владислав Ковтун, на 49 хв. Михайло Рудавський і на 55 хв. Деян Федорук принесли перемогу донбасівцям.

Турнірне становище: ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – 6 очок (2 гри), ДЮСШ-15 Київ – 3 (2), ФК «Львів» (Львів) 3 (1), СДЮСШОР U-17 Ужгород – 0 (1), «Спартакус» (Угорщина) – 0 (2).

Група В

ФК «Мункач» (Мукачево) – СДЮСШОР U-16 Ужгород – 0:1

Вирішальну роль, як виявилося, відіграли стартові хвилини зустрічі. Саме на початку першого тайму Андрій Зізич у гостей відкрив рахунок. Далі ужгородці більше діяли від оборони, розраховуючи на контратаки. За ситуації, що склалася, у мукачівців просто не було вибору, і вони намагалися принаймні зрівняти рахунок. Однак на зіграності й досвіді виступів навіть попри фізичну втому СДЮСШОРівці забезпечили собі мінімальну перемогу в цілком коректному матчі.

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – ОК ім. І. Піддубного (Київ) 4:2

Гра виявилася цікавою, результативною, безкомпромісною й завершилася перемогою команди, яка більше атакувала. Власне олімпійський коледж активніше діяв на початку матчу та в його кінці, а в цілому перевагу мали саме донеччани. Утім першою забив столичний колектив. На 7 хв. відзначився Іван Михайленко. Дубль Георгія Судакова (23 і 45 хв.) вивів донбасівців уперед. Далі успіх розвинули Вадим Журавель (52 хв.) і Богдан В’юнник (61 хв.). На це кияни спромоглися відповісти тільки влучним «пострілом» Павла Івановського на 68 хв. Якби на 42 хв. пенальті реалізував Денис Свитюха, рахунок міг бути й більшим на користь «Шахтаря». А так – 4:2.

Турнірне становище команд: ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – 6 (2 гри), ФК «Скала» (Моршин)  3 (1), СДЮСШОР U-16 Ужгород – 3 (2), ФК «Мункач» (Мукачево) – 0 (1), ОК ім. І. Піддубного (Київ) – 0 (2).

В обох групах очікується, найімовірніше, особливо гостре суперництво за друге місце. Однак групова дистанція ще довга, і загалом можуть бути несподіванки. Чекатимемо цікавого продовження турніру.