ІV турнір на честь А.Гаваші. U-15: 3 тур

16.08.2017 - 21:21

Сьогодні програму традиційних міжнародних змаганнях розпочали ранкові поєдинки в молодшій віковій групі.

DSC_9074

U-15

Група А

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Динамо» (Київ) – 0:3

Столичне дербі засвідчило перевагу більш іменитого колективу. Динамівці зуміли забити у ворота суперника три голи, натомість ще й надійно відіграли в захисті. Уже на 2 хв. Кирил Попов відкрив рахунок, а на 35 хв. Даніїл Хрипчук подвоїв результат. Остаточну ж крапку в матчі поставив Крістіан Свистун на 70 хв.

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Бранденбург» (Німеччина) – 1:4

Попри відчутну поразку господарі, граючи на рідному «Спартаку», у першій «сорокахвилинці» досить добре контролювали м’яч, хоч у підсумку пішли на перерву за рахунку 0:1. У другому таймі енергійніше виглядали гості й зуміли забити закарпатцям ще три голи. СДЮСШОРівці ж відповіли тільки голом престижу.

Становище команд після 2 туру: ФК «Бранденбург» (Німеччина) та ФК «Динамо» (Київ) – 7 очок (3 гри), ФК «Спартакус» (Угорщина) – 3 (2), ДЮСШ-15 (Київ) і СДЮСШОР Ужгород – 0 (2).

Група В

ФК «Чіксереда» (Румунія) – ФК «Шахтар» (Донецьк) – за рахунку 0:10 матч було зупинено

Справжній голепад виник у Кам’яниці, де гірники декласували румунів. Правда, на 15 хв. було вилучено гравця «Чіксереди», що не могло не позначитися на діях закордонних футболістів. І все ж слід віддати належне «Шахтарю». Він заповзято атакував ворота суперника й забив… 10 м’ячів! А коли на 59 хв. в румунів сталося друге вилучення, вони, незадоволені, зійшли з поля…

ФК «Мункач» (Мукачево) – ОК ім. І.Піддубного (Київ) – 2:3

Мукачівці продовжують набиратися досвіду в матчах із серйозними командами. Загалом господарі продемонстрували непогану гру, результативно атакували, однак суперник більше проявив себе біля воріт суперника. Перемога дозволила киянам закріпитися в першій трійці.

ФК «Львів» – ФК «Карпати» (Львів) – 0:2

На ужгородському «Автомобілісті» було львівське дербі. «Карпати» вже в дебюті зустрічі могли відкрити рахунок, однак на третій хвилині влучили в поперечину. До перерви «Львів» добре контролював м’яч і якщо не забив, то й не пропустив. А в другій «сорокахвилинці» карпатівці додали й забили два голи, скориставшись «стандартами». Спочатку удар зі штрафного, поперечина й у результаті метушні в штрафній площі Костянтин Котовенко вимушено записав на свій рахунок автогол (49 хв.). А на 75 хв., виконуючи той же штрафний із лівого флангу львів’яни зусиллями Олега Сидорова поцілили в дальню дев’ятку. «Карпати», як і «Шахтар», продовжують іти без втрат.

Становище команд після 2 туру: ФК «Шахтар» (Донецьк) і ФК «Карпати» (Львів) – по 9 очок (3 гри), ОК ім. І. Піддубного (Київ) – 6 (3), ФК «Львів» – 3 (3), ФК «Чіксереда» (Румунія) – і ФК «Мункач» (Мукачево) – 0 (3).

Третій тур показав, що в обох групах уже чітко виокремилися фаворити. Зокрема в першій це – бранденбургці й динамівці, а в другій – гірники й карпатівці. Найімовірніше, що саме ці колективи з’ясують переможця, а інші учасники, якщо не станеться несподіванок, вирішуватимуть локальніші завдання.