ІV турнір на честь А.Гаваші. U-17: 3 тур

Услід за молодшими екватор групових змагань перетнули й старші юнаки.

DSC_9195

U-17

Група А

ФК «Львів» – ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – 5:1

У Кам’яниці сталася сенсація. «Львів» не просто виграв у фаворита, а розгромив його. Порівняно з попередніми іграми «Шахтар» було не впізнати. Ще за рахунку 0:0 галичани не реалізували пенальті. Далі хоч на гол Назара Ткача, який оформив у зустрічі покер, Тимофій Буханевич відповів влучним ударом і зрівняв рахунок, надалі забивав тільки «Львів». Велика перемога західноукраїнців дозволила наздогнати лідера групи (Назар Ткач, 10, 69, 71, 77; 29 Тарас Хитрень – Тимофій Буханевич, 12).

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Спартакус» (Угорщина) – 0:2

Ще за сім хвилин до завершення матчу рахунок був 0:0. Та потім господарі втратили концентрацію й пропустили два поспіль голи. Габор Барта на 73 хв. вивів свою команду вперед, а на 79 хв. автогол Юрія Бойкула остаточно оформив вікторію для угорців.

Турнірне становище: ФК «Львів» (Львів) 6 очок (2 гри), ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – 6 (3), ДЮСШ-15 Київ – 3 (2), СДЮСШОР U-17 Ужгород – 0 (2), «Спартакус» (Угорщина) – 3 (3).

Група В

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – ФК «Cкала» (Моршин) – 3:0

Гірники в Кам’яниці переграли західноукраїнців на класі. Більше володіючи м’ячем, «Шахтар» уже в першому таймі вів 2:0: на 15 хв. відзначився Богдан В’юнник, а за три хвилини Даніїл Савченко подвоїв перевагу. На 58 хв. Абдула Абдулаєв забив ще один м’яч, і донбасівці оформили вікторію з перевагою в три м’ячі, а з цим і незаперечне лідерство в групі.

ФК «Мункач» (Мукачево) – ОК ім. І. Піддубного (Київ) – 1:0

Мукачівці підійшли до матчу відповідально, організовано, а на 38 хв. лишилися ще й у більшості – пряму червону картку за грубу гру отримав киянин Дмитро Кулик. На початку другого тайму (44 хв.) «Мункач» забив швидкий гол (Ігор Тихненко) і здобув мінімальну перемогу.

Турнірне становище команд: ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – 9 очок (3 гри), ФК «Cкала» (Моршин) і СДЮСШОР U-16 Ужгород – по 3 (2), ФК «Мункач» (Мукачево) – 3 (2), ОК ім. І. Піддубного (Київ) – 0 (3).

Якщо сенсаційний розгром львів’янами гірників установив двовладдя в першій групі, то в другій донеччани U-16 цілком комфортно почуваються в лідерах. Четвертий тур багато в чому може відповісти на запитання, хто ж вийде з групи з 1 й 2 місць.