ІV турнір на честь А.Гаваші. U-15: 4 тур

DSC_9603

U-15

Група А

ФК «Спартакус» (Угорщина) – ФК «Бранденбург» (Німеччина) – 0:4

Номінальні гості мали цілковиту перевагу в матчі. І якщо в першому таймі її вдалося втілити в один гол, то в другому – ще тричі. Переконливий виграш бранденбургців, який зберігає команді шанси на перше місце в групі.

СДЮСШОР Ужгород – ДЮСШ-15 Київ – 1:0

Обидві команди, будучи аутсайдерами, налаштувалися зіграти як слід. Так і сталося. І все ж краще діяли господарі. Вони більше контролювали ситуацію, а в епізоді на 65 хв. після чудового прострілу Максима Ролі Іван Бабич забив гол і приніс вікторію СДЮСШОРівцям.

Становище команд після 4 туру: ФК «Бранденбург» (Німеччина) – 10 очок (4 гри), ФК «Динамо» (Київ) – 7 очок (3 гри), ФК «Спартакус» (Угорщина) і СДЮСШОР Ужгород – 3 (3), ДЮСШ-15 Київ – 0 (3).

Група В

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – ФК «Львів» (Львів) – 1:2

Команди виграли по тайму, але після перерви львів’янам удалося більше забити, тому вони й перемогли. Дещо краще діяли саме галичани. І якщо в першій частині матчу в них нічого не виходило, то після перепочинку протягом п’яти хвилин удалося двічі тріумфувати (Назар Бурячук, 23 – Олег Коваль, 63; Максим Мудрий, 68). Вольовий виграш львів’ян.

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Чіксереда» (Румунія) – 3:2

Господарі добре зіграли в першому таймі. Як наслідок, забили два м’ячі. Однак після перерви дещо збавили оберти, чим і скористався суперник. Румунам удалося відновити рівновагу. І все ж за нічиєї 2:2 «Мункач» реалізував пенальті й вирвав перемогу.

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Карпати» (Львів) – 1:0

Незважаючи на мінімальну перемогу, донеччани створили чимало моментів і могли виграти з куди більшим рахунком. У підсумку все вирішив гол Владислава Погорєлова на 19 хв. Отож матч лідерів приніс радість донбасівцям

Становище команд після 4 туру: ФК «Шахтар» (Донецьк) – 12 очок (4 гри), ФК «Карпати» (Львів) – 9 (4), ФК «Львів» і ОК ім. І. Піддубного (Київ) – по 6 (4), ФК «Мункач» (Мукачево) – 3 (4), ФК «Чіксереда» (Румунія) – 0 (4).

Отже, групи вже мають одноосібних лідерів, а в останньому турі завтра остаточно довідаємося, хто які посяде місця. Найімовірніше, що в окремих випадках доведеться брати до уваги й додаткові показники.