ІV турнір на честь А.Гаваші. U-17: 5 тур

18.08.2017 - 21:05

Останній тур назвав імена переможців груп та остаточно розставив усіх на свої місця й у старших юнаків.
 DSC_0121

U-17

Група А

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – 0:1

СДЮСШОРівці уважно намагалися діяти проти суперника, зважаючи на його статус. І хоч до перерви гірники більше контролювали м’яч, та господарі надійно зіграли в захисті. У другому таймі гра була більше на зустрічних курсах. А на 58 хв. Андрій Черук у донбасівців після подачі з кутового забив, як виявилося, єдиний гол.

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Львів» (Львів) – 1:2

Матч видався цікавим, а основна розв’язка в зустрічі настала ближче до кінця матчу. Кияни, програючи 0:1, десь за хв. 10-12 до кінця зуміли зрівняти рахунок. Однак львів’яни досить швидко знову забили й оформили собі перше місце в групі зі стовідсотковим результатом.

5. СДЮСШОР Ужгород 0:1 0:2 2:3 0:3 0 0 4 2-9 0 5

Отже, У фіналі зіграє ФК «Львів», а донеччани позмагаються за друге місце.

Група В

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – 0:3

«Шахтар» переміг на класі завдяки голам Абдули Абдулаєва (17 хв.) та Богдана В’юнника (27 й 74 хв.). Однак не можна сказати, що мукачівці тільки захищалися. Вони теж створили декілька моментів біля воріт суперника і якби своєчасно реалізували, усе могло б бути в матчі інакше. А так «Шахтар» доволі впевнено оформив лідерство в групі.

ФК «Cкала» (Моршин)СДЮСШОР U-16 Ужгород – 2:3

В обох команд була однакова кількість очок. Це додатково стимулювало змагатися за перемогу. У першому таймі гра виявилася більш-менш рівною. Звідси й закономірна, мабуть, нічия 0:0. А після перерви за підтримки вболівальників ужгородці пішли вперед наполегливіше. Футбол виявився відкритішим. Господарі в нападі зіграли краще, хоч на прикінці й не реалізували пенальті. Отож вікторія в СДЮСШОРівців (Назар Цвик, 51; Олег Гавронський, 56 – Андрій Зізич, 45, 71; автогол Назар Цвик, 68. На 74 хв. Вадим Мердєєв не реалізував пенальті – воротар).

5. ФК «Мункач» (Мукачево)  0:3 1:0 0:1 3:1 2 0 2 4-5 6 3

Остаточно місця в групах розподілилися, виходячи з очних зустрічей між суперниками. Цікаво, що два перші місця зайняли команди, на рік молодші. Таким чином, гірники U-16 поміряються силами у фіналі з ФК «Львів», а СДЮСШОРівці U-16 – із тими ж донеччанами, але U-17.

Решта команд зіграють між собою також відповідно до зайнятих місць.