ІV турнір на честь А.Гаваші. U-17. Огляд фіналів

У стикових матчах визначили місця й команди старшої вікової групи.

DSC_0570

Матч за 1 місце

ФК «Львів» – «Шахтар» U-16 (Донецьк) – 0:3

Основні події розгорталися в першому таймі. Зокрема саме до перерви були забиті всі м’ячі в матчі. Значною мірою на рахунок зустрічі вплинуло вилучення у львів’ян. Плюс донеччани реалізували пенальті. У другій «сорокахвилинці» гірники зберегли переможний для себе рахунок.

Матч за 3 місце

СДЮСШОР U-16 (Ужгород) – «Шахтар» U-17 (Донецьк) – 0:0, за пенальті 3:4

Хоч донеччани й контролювали м’яч, однак ужгородці уважно діяли в захисті, а за можливості тут же контратакували. Утім поєдинок завершився внічию. У серії ж 11-метрових підопічним Володимира Мухлиніна не пощастило: влучнішими виявилися донбасівці.

Матч за 5 місце

ФК «Спартакус» (Угорщина) – ФК «Мункач» (Мукачево) – 1:4

Суперники були достойні один одного, та мукачівці переграли угорців. Значною мірою це сталося за рахунок кращої реалізації «стандартів», зокрема штрафних ударів. До перерви голів забито не було – 0:0. А в другому таймі Михайло Фляшко (42 й 46 хв.), Василь Ващинець (48 хв.) і Олег Поліщук (53 хв.) зробили свою справу. «Спартакус» зумів відповісти тільки голом престижу – на 62 хв. реалізував пенальті. Притому на 79 хв. не забив з 11-метрового. Отож мукачівці впевнено посіли п’яте місце.

Матч за 7 місце

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Скала» (Моршин) – 2:1

У першому таймі гра була рівною, однак гольове відчуття «працювало» на киян. Спочатку вони реалізували вільний удар, а потім забили й другий гол з контратаки. Після перерви ситуацію вже повністю контролювали моршинці, однак зуміли тільки скоротити відставання в рахунку.

Матч за 9 місце

СДЮСШОР U-17 Ужгород – ОК ім. І.Піддубного (Київ) – 1:2

І в останній зустрічі закарпатцям не пощастило. Загалом вони непогано діяли проти киян, та одного гола Владислава Цибика для позитивного результату не вистачило.

Загалом, незважаючи на спеку й фактично тижневий марафон, гравці і молодшої, і старшої вікових груп порадували цікавим і результативним футболом. Певен, хто спостерігав за матчами, отримав задоволення.