Кубок ліги. 2-й тур: матчі вийшли емоційними

20.08.2017 - 11:55

Ще б пак! Події, що їх супроводжували, дають підстави так вважати.

DSC_8033

ФК «Поляна» – ФК «Середнє» – 3:2 (юнаки – 2:1)

На Свалявщині взагалі розгорнувся цілий трилер. Гості грали у властивій собі манері, але й господарі як слід налаштувалися показати себе. Перший тайм, утім, виявився без голів. Отож основні події розгорнулися після перерви, а фактично під завісу другого тайму. Спочатку відзначилися полянці. Влучно поцілив у ворота Едуард Мельник на 54 хв. На 62 хв. другу жовту в середнянців отримав Олексій Хоменко. Та хоч один із лідерів чемпіонату й діяв у меншості, на 67 хв. зусиллями Івана Качура зрівняв рахунок, а за 4 хв. дії цього футболіста призвели до ще одного взяття воріт – 1:2. Чим менше часу лишалося до фінального свистка, здавалося, що гості витримають. Однак… На 82 хв. друге попередження арбітр зустрічі показав Сергію Кундрику (отож іще одне вилучення в представника Ужгородщини), а на 87 і 90+3 хв. матч для господарів урятував Михайло Русин, забивши два голи. Отож при семи жовтих, двох вилученнях і п’яти голах зустріч у Поляні видалася дійсно емоційною!

ФК «Ужгород» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 0:2 (юнаки – 3:2)

Обидві команди продемонстрували хороший футбол. І хоч виноградівці діяли дещо краще за суперника, слід віддати належне й ужгородцям. Вони теж неодноразово завдавали клопоту суперникові. Отож гра вийшла змістовною з обох сторін. Першими активно розпочали гості, хоч у їх стартовому складі (через рецидив старої травми, сімейні обставини тощо) були відсутні Денис Ребрик, Михайло Чедрик, а Василь Луця навіть не потрапив до заявки. Утім на старання в нападі гостей господарі тут же відповіли контратакою з першим по-справжньому небезпечним ударом у матчі Руслана Соскиди. До перерви шанси забити мали обидві команди. У виноградівців – Іван Бандурович, Михайло Реплюк, Юрій Чонка (узагалі виходив сам на сам, та задалеко відпустив м’яч, і Юрій Славік заволодів шкіряною кулею), Василь Ковтун (теж особливо гостро зіграв: захисники відводили загрозу буквально з лінії воріт). У чемпіона області найбільшу активність у нападі виявляв Матвій Бобаль. Одного разу він майстерно зіграв, та влучив у поперечину.

Після перерви до 61 хв. фактично було повторення першого тайму: виноградівці більше контролювали м’яч, а ужгородці не лише грамотно захищалися, а й намагалися за можливості йти вперед. Та якось неочікувано виник пенальті. Його у своїй штрафній площі награли ужгородці, а Михайло Реплюк бездоганно виконав 11-метровий. За 8 хв. Борис Ковня, котрий вийшов на заміну, у карному майданчику господарів чітко замкнув передачу – 0:2. Пропущені голи не могли не вплинути на психологічний настрій ужгородців. Проте на удари Василя Вашкеби, Андрія Ломаги, Бориса Ковні господарі теж відповідали активними діями. Зокрема воротаря суперника турбував усе той же Матвій Бобаль. Та більше глядачі голів не побачили. А після матчу наставник ужгородців Тарас Тулайдан висловив невдоволення діями арбітра Матвія Бобаля поштовхом у груди, про що засвідчив запис у протоколі матчу.

Незважаючи на цей мікроінцидент, сам поєдинок видався коректним. Невипадково було показано тільки одну жовту картку.

Одна відповідь до “Кубок ліги. 2-й тур: матчі вийшли емоційними”

1. Поляна :

Пане Володимир Тарасюк, доводжу до Вашого выдома, що 3 гол у ворота Середнього гравець поляни Русин Михайло забив головою, а не із пенальті……..