ФОТО. Кубок ліги: фінал дорослих виграв «Севлюш»

10.09.2017 - 20:43

Для з’ясування імені переможця довелося пробивати пенальті.

DSC_2142

Гра

Хто прийшов на стадіон «Авангард» у Мукачеві, навряд чи пожалкував: команди подарували голи, справжній кубковий двобій і адреналін від пробиття післяматчевих пенальті.

Активніше розпочали виноградівці, але із завершальним ударом у них не складалося. Потім середнянці вирівняли гру, та в середині тайму пропустили до певної міри курйозний м’яч. Він за якоюсь незвичною траєкторією залетів у воротарський майданчик, ледь не залишив поле, а в підсумку перетворився на автогол. Здавалося, виноградівці розвинуть успіх, проте обидві команди вперто змагалися за м’яч, і до перерви мінімальна перевага «Севлюша» збереглася.

А в другому таймі забили вже середнянці. На заміну вийшов Василь Якима і в одній з атак своєї команди в штрафній площі суперника красиво «поклав» м’яч у «дев’ятку». У подальшому могли знову відзначитися обидві команди. Особливо запам’ятався удар Юрія Чонки в поперечину зі штрафного, та, зрештою, нічия 1:1 призвела до серії 11-метрових. Суперники справно почали, забили після перших ударів, а потім удача відвернулася від середнянців. До того ж у «рамці» впевнено діяв «кіпер» виноградівців. Як і в зимовій першості, перемогу й цього разу здобули виноградівці.

Коментарі наставників

Василь Варга, тренер «Середнього»: «Це була хороша фінальна гра, у якій ми забили два голи, на жаль, один у власні ворота. Десь далася взнаки, мабуть, і коротка лава запасних – маємо травмованих… Добре, що такий матч відбувся в Мукачеві, бо люди в місті вже скучили за футболом і прийшли підтримати учасників. Загалом турнір сподобався, ось тільки аби в ньому взяло участь більше команд, щоб можна було грати в групах».

Валентин Слюсар, тренер «Севлюша»: «Обидві команди хотіли виграти. Якби ми реалізували моменти в першому таймі, то було б легше. А так: боротьба, кипіли пристрасті… Усе було, як у фіналі. Це хороший турнір у плані підготовки до чемпіонату, та попереду ще чемпіонат. Нам, зокрема, грати з тим же «Середнім». отож виграли – і вже забули!»

Нагородження

Як тільки завершився поєдинок, почесний голова ФФЗ, народний депутат України Михайло Ланьо та голова Федерації футболу Закарпаття Іван Дуран нагородили учасників фіналу. ФК «Середнє» отримав диплом, а ФК «Севлюш» – кубок. Пам’ятні призи отримали й кращі гравці матчу: Віталій Гринишин («Севлюш») та Сергій Кундрик («Середнє»).

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Середнє» – 5:2 (1:1 в основний час, одинадцятиметрові – 4:1)

Мукачево. Стадіон «Авангард». 10 вересня. 550 глядачів. 24 градуси тепла.

Голи: Василь Горський (автогол), 22 хв., Василь Якима, 61 хв.

Арбітр: Михайло Митровський (Ужгород).

Асистенти арбітра: Валерій Шкура (Ужгород), Юрій Шимон (Ужгород).

4-й арбітр – Ян Рогач (Перечинський район).

Делегат ФФЗ – Віктор Наскалов (Мукачево).

ФК «Севлюш» (Виноградів): Віталій Гренишин, Андрій Ломага, Віктор Микуляк, Віктор Чумак, Артур Вайда, Василь Ковтун, Василь Вашкеба, Михайло Реплюк, Дмитро Миненін, Юрій Чонка, Денис Ребрик.

Запасні: Василь Козар, Андрій Гладиш, Борис Ковня, Іван Бандурович, Юрій Мешко, Михайло Чедрик, Віталій Чейпеш

Тренер – Валентин Слюсар.

ФК «Середнє»: Павло Кучінка, Василь Куделко, Сергій Кундрик, Станіслав Котьо, Василь Горський, Юрій Дрозд, Дмитро Рацин, Іван Качур, Олексій Хоменко, Олександр Бако, Анатолій Нурієв.

Запасні: Артем Блох, Василь Якима, Мирон Гулович, Петро Зийнич, Мирослав Бундаш.

Тренер – Василь Варга.

Володимир ТАРАСЮК,
ФОТО Анастасія ПЕНЗОВА, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.