ФОТО. Кубок ліги: фінал дорослих виграв «Севлюш»

10.09.2017 - 20:43

Для з’ясування імені переможця довелося пробивати пенальті.

DSC_2142

Гра

Хто прийшов на стадіон «Авангард» у Мукачеві, навряд чи пожалкував: команди подарували голи, справжній кубковий двобій і адреналін від пробиття післяматчевих пенальті.

Активніше розпочали виноградівці, але із завершальним ударом у них не складалося. Потім середнянці вирівняли гру, та в середині тайму пропустили до певної міри курйозний м’яч. Він за якоюсь незвичною траєкторією залетів у воротарський майданчик, ледь не залишив поле, а в підсумку перетворився на автогол. Здавалося, виноградівці розвинуть успіх, проте обидві команди вперто змагалися за м’яч, і до перерви мінімальна перевага «Севлюша» збереглася.

А в другому таймі забили вже середнянці. На заміну вийшов Василь Якима і в одній з атак своєї команди в штрафній площі суперника красиво «поклав» м’яч у «дев’ятку». У подальшому могли знову відзначитися обидві команди. Особливо запам’ятався удар Юрія Чонки в поперечину зі штрафного, та, зрештою, нічия 1:1 призвела до серії 11-метрових. Суперники справно почали, забили після перших ударів, а потім удача відвернулася від середнянців. До того ж у «рамці» впевнено діяв «кіпер» виноградівців. Як і в зимовій першості, перемогу й цього разу здобули виноградівці.