ФОТО. Федерація футболу Закарпаття – на святі фізкультури і спорту

10.09.2017 - 22:55

8 вересня на площі Народній в Ужгороді традиційно федерації та школи представляли свої спортивні здобутки та проводили майстер-клас.

DSC_1474

Участь у цьому дійстві другий рік взяла і Федерація футболу Закарпаття. Нашу локацію представляли три клуби вищої ліги області: ФК «Ужгород», ФК «Минай» та ФК «Севлюш», тренери цих клубів та дівоча збірна з футболу.

Справжній ажіотаж серед юних спортсменів викликала проведена уперше лотерея від ФФЗ. Призами якої, окрім пам’ятних подарунків (значки, магніти, ручки, вимпели, блокноти від ФФЗ), стали розіграні чотири м’ячі від ФФУ. Клуби вищої ліги також надали подарунки для дітей (чашки, шарфи, кепки, майки тощо).

На стенді ФФЗ були представлені головні змагання, які проходять протягом року. Із цікавістю гості виставки-ярмарки до Дня фізичної культури та спорту розглядали книги про футбол краю та фотографії, розташовані на стенді.

Сподіваємось, що наступного року ця подія на пл. Народній буде не менш масовою та яскравою.

Анастасія ПЕНЗОВА, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.