Перша ліга, Східна зона, 17 тур: результативно й напружено

25.09.2017 - 08:28

Уболівальники мали матчі на різні смаки.

DSC_0855

ФК «Терново» – ФК «Вишково» – 2:2 (юнаки – 6:1)

Як і очікувалося, матч для ФК «Терново» прохідним не став. Більше того, фаворит утратив очки. Вишківці доволі сконцентрованими вийшли на матч і доволі швидко відкрили рахунок. На 5 хв. вітання приймав Даніїл Барна. І до перерви гості справили досить хороше враження й забезпечили собі мінімальну перемогу.

Початок другого тайму виявився теж за вишківцями. На 48 хв. відзначився Василь Мацунич. Після цього тернівці всерйоз зрозуміли, що так можна й програти. Отож, здійснюючи атаки на ворота суперника, намагалися досягти бажаного результату. І на 64 хв. Тарас Маркуц із пенальті скоротив відставання, а на 71-й Олександр Горський установив паритет. Утім на більше господарі не спромоглися. Отож, із одного боку, зустріч удалося врятувати, а з другого, втрачено важливі два очки.

СК ім. І. Яремчука – ФК «Верховина» – 2:0 (2:2)

Матч відбувся в цілком коректному суперництві (лише два попередження) і приніс перемогу господарям. Вони забивали в кожному з таймів: на 14 хв. це зробив Павло Попович, а на 81-ій – Євген Локота. Через три хвилини «Верховина» могла спробувати врятувати поєдинок, однак Володимир Пуга не зумів реалізувати пенальті – зреагував воротар великобичківців Сергій Йосипчук. Отож міжгірці зазнали поразки, а великобичківці тріумфували.

ФК «Беркут» – ФСК «Говерла» – 1:5 (1:0)

Незважаючи на впевнену перемогу, на третину другого тайму говерляни поступалися 0:1. Однак командою гостей усе ж керувало чемпіонське бажання, і вона впевнено перемогла. На єдиний гол «Беркута» ясінянці відповіли влучними ударами Валерія Цуперяка, Євгена Станицького, Василя Терпак (відзначився дублем) та Володимира Поп’юка.

ФК «Вікторія» – ФК «Авангард» – +:- (5:1)

Єдиний матч, який не відбулася в турі – у Білій Церкві. Гості не з’явилися на матч. Зате сповна господарі відігралися юнаками, здобувши впевнену перемогу.

ФК «Інтер» – ДЮСШ – 3:2 (0:5)

Неймовірно складна й цікава гра вийшла в Ганичах. Вихованці Тячівської ДЮСШ продовжують дивувати в другому колі. Вони не просто дали бій господарям, а ще й результативно зіграли, забивши в кожному з таймів по голу (відзначилися Владислав Батрин і Тимур Білей). І хоч очок не взяли, та на похвалу заслуговують. Зрештою, як і господарі, котрі, усе ж здобули стовідсотковий результат зусиллями двох братів Фіцаїв – Миколи (оформив дубль, реалізувавши два пенальті) та Михайла (відзначився зі штрафного). Слід також зазначити, що в обох команд було по два вилучення, а після матчу наставник гостей Павло Іванчов, відзначивши характер своїх підопічних, висловив і невдоволення арбітражем. Зокрема щодо справедливості призначення одного з пенальті та штрафного, із яких «Інтер» відзначився, непризначенням 11-метрового у ворота суперника та червоними картками для двох своїх гравців.

ФК «Діброва» – ФК «Карпати» – 0:2 (1:5)

Дива не сталося, футболісти з Дубового знову продемонстрували атакувальний футбол, притому успішно зігравши в захисті, і здобули чергові три очки. У цілому в матчі було реалізовано два моменти. Так, на 11 хв Роман Дьолог відкрив рахунок, а ближче до завершення зустрічі, на 80 хв., Євген Дикун подвоїв перевагу.

Що ж у половині матчів господарі таки перемогли. Однак матчі видалися доволі напруженими й подарували чимало хай різних, та все ж емоцій.