Перша ліга, Західна зона, 18 тур: на паритетних засадах

02.10.2017 - 10:09

Дійсно, три поєдинки виграли господарі, а три – гості. А ще результати…

DSC_3892

ФК «Березний» – ФК «Вітязь» (Концгазо) – 2:1 (юнаки – 0:5)

Центральна гра туру принесла доволі неочікуваний результат: «Вітязь» поступився й утратив лідерство. У першому таймі обидві команди мали змоги забити, однак до гола не дійшло. Основні ж події розгорталися після перерви. Уже на самому початку другої «сорокап’ятихвилинки» (49 хв.) господарі відкрили рахунок. Гості з пенальті зрівняли на 70 хв., а за 3 хв. 11-метровий уже реалізували березнянці. Притому «Концгазо» лишилося в меншості (друга жовта). Наприкінці матчу вилучення було й у господарів, але на перебіг матчу це вже вплинути не встигло. Склалося враження, що «Вітязь» не налаштувався як слід на суперника, тоді як «Березний» більш ніж відповідально підійшов до гри з лідером.

ФК «Н.Коропець» – ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – 4:0 (6:1)

Схоже, «Ф.Медвідя» не зміг належно зібратися на гру, а ось господарі забезпечили максимальний рівень концентрації та продемонстрували бажання атакувати. У підсумку Євген Сорока (16 хв.) й Анатолій Киян (27, 42, 87 хв.) принесли «Н.Коропцю» розгромну перемогу. На неї вплинуло й те, що в «Ф.Медвідя» Ян Кобака був вилучений уже на 26 хв. (два попередження). Отож «Н.Коропець» відірвався від новодавидківців на 3 очки й одноосібно посідає 3 місце.

ФК «Рутенія» (Сторожниця) – ФК «Заріччя» – 0:2 (2:1)

Матч видався безкомпромісним. І хто зна, як би далі розвивалися події, якби на початку матчу «Рутенія» реалізувала пенальті. Та цього не сталося, а по голу в кожному з таймів Рудольфа Петері та Юрія Булези принесли вікторію гостям. «Заріччя» продовжує успішно переслідувати великокопанців.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 1:2 (2:2)

Свою перевагу в матчі гості зуміли втілити в два голи. Цього вистачило для перемоги. Водночас «Сокіл» не реалізував пенальті, а гола зі штрафного в господарів виявилося замало для позитивного результату (Олександр Ганчак, 30 – Давид Міцкулич, 7; Іван Корпош, 27; Олександр Якимець, 36-). За поразки «Рутенії» кінчешці обійшли її в турнірній таблиці.

ФК «Ракошино» – ФК «Бобовище» – 0:9 (1:7)

«Бобовище» розігралося не на жарт і зуміло забити ракошинцям аж дев’ять голів. Мукачівського дербі як такого не вийшло, а ось вікторія гостей сприяла тому, що вони очолили «турнірку».

ФК «В.Копаня» – ФК «Локомотив-Чоп» – 4:2 (4:0)

Результативна гра видалася в Копані. Обидві команди порадували голами, однак господарі зуміли забити більше. Цей виграш дозволив великокопанцям зберегти розрив у 2 очки із «Заріччям».

Як і в Східній зоні, цей тур видався привабливим, приніс неочікувані підсумки, зміну лідера й високу результативність – 4,5 гола за матч.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.