Вища ліга, 15 тур: стає гарячіше!

05.10.2017 - 15:08

Чим ближче до завершення чемпіонату, тим градус протистояння в чемпіонаті підвищується.

DSC_3708

Після вчорашнього феєричного матчу, що був перенесений у 14 турі, між «Середнім» і «Минаєм» (нагадаю, 3:3) кінцівка змагань таїтиме в собі неабияку інтригу. На медалі претендує фактично три колективи, однак питання в тому, хто який комплект нагород реально завоює. До того ж інші суперники теж можуть унести корективи в цей розподіл. Розрив між першим і третім місцем становить лише 5 очок, а отже, завершальні 4 тури будуть по-особливому інтригувальними. І в неділю ми станемо свідками чергового, 15 туру.

ФК «Карпати» – ФК «Севлюш»

Останні осічки в Середньому й Хусті вимагатимуть від «Севлюша» максимальної концентрації в матчі. Із цих міркувань «Карпатам» буде важко протистояти одному з лідерів. Утім багато що залежатиме від успішної гри захисту, насамперед у господарів, рівня реалізації створених моментів суперниками. «Карпати»» поступилися в двох останніх турах і намагатимуться теж ухопитися за очки. Слід очікувати цікавого протистояння, у якому першим номером діятимуть виноградівці.

Перша гра – 1:4.

ФК «Минай» – ФК «Вільхівці»

Минай, селищний стадіон. Початок: 14:00 (юнаки), 15:30 (дорослі)

Господарі намагатимуться зберегти відрив від «Севлюша», а тому діятимуть удома впевнено. І хоч «Вільхівці» – непоступливий суперник, якщо в господарів піде реалізація, то гостям буде важко досягти позитивного результату. Але те, що «Вільхівці» так просто очки не віддадуть – незаперечний факт.

Перша гра – 0:1.

ФК «Середнє» – ФК «Поляна»

Результат цього матчу додатково важливий обом командам. Для середнянців – щоб успішно переслідувати виноградівців і минайців, а для полянців підсумок зустрічі дасть відповідь, наскільки вагомим є потенціал цієї команди. Зокрема, у плані збереження місця щонайменше в чільному квартеті. Більше шансів на вікторію в господарів, проте їх суперник у п’ятьох із шести виїзних поєдинків демонстрував високу «боєздатність» (тобто або брав очки, або був близьким до цього).

Перша гра – 0:1.

ФК «Бужора» – ФК «Боржава»

Виступаючи проти аутсайдера вдома, «Бужора» залишається фаворитом і буде ближчою до успіху ніж візаві. І все ж гості мають певний відсоток шансів на прийнятний результат. По-перше, удома в іршавців «Боржава» вже вигравала, а по-друге, в останньому домашньому матчі з «Поляною» довжанці показали, що можуть позитивно грати проти достойних суперників.

Перша гра – 1:2.

ФК «Ужгород» – ФК «Оболонь»

Ужгород, стадіон «Авангард». Початок: 12:00 (юнаки), 13:30 (дорослі)

Суперники приблизно рівного класу. В останніх трьох турах обидві команди набрали по 4 очки, а відділяє х один від одного лише три залікові пункти. Та все ж представники обласного центру грають удома й намагатимуться реваншуватись за поразку в першому колі. Водночас гості в останній зустрічі із «Севлюшем» продемонстрували, що їх захист має надійні замки. Чи підшукає ключ до них «Ужгород»? Матч обіцяє бути напруженим.

Перша гра – 0:1.

Логіка турнірної таблиці підказує, що в цьому турі господарі в більшості матчів мали б перемогти. Але чи погодяться на це так легко гості? Чекаємо неділі.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

 

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.