Перша ліга, Західна зона, 19 тур: інтрига в лідерах

06.10.2017 - 16:06

Програма офіційних змагань відкриється матчами першості в суботу.

IMG_4868

У Західній зоні привертають увагою матчі насамперед із участю лідерів. І не тільки самі по собі, а й тому, що в зустрічах із фаворитами будуть різні за класом суперники. Відповідно інтрига полягає в тому, хто як скористається своїми шансами. Утім про всі поєдинки по порядку.

ФК «Сокіл» – ФК «Сторожниця»

Маємо ужгородське дербі, та ще й сусідів по «турнірці». Першу гру виграв «Сокіл», але протистояння було не на жарт. Цілком можливо, що й тепер команди чимало забиватимуть. Більше шансів на перемогу в «Сокола». Він діятиме в рідних стінах і в останніх трьох турах узяв 6 очок, тоді як їх суперник 1. Утім характер дербі додасть своєї інтриги.

Перший матч – 3:2.

ФК «Заріччя» – ФК «Н.Коропець»

Футболісти «Заріччя» дошкульно програли матч першого кола й намагатимуться відігратися. Однак нижньокоропецька команда прагнутиме залишитися в першій трійці. Для цього ж необхідно вигравати. Матч буде більш безкомпромісним ніж перше побачення обох суперників у цьому сезоні, і спрогнозувати результат поєдинку доволі важко.

Перший матч – 0:5.

ФК «Ф.Медвідя» – ФК «Березний»

На перший погляд, перевага господарів – незаперечна. До того ж вони прагнутимуть повернутися до першої трійки. Однак минулого туру в зустрічі з «Вітязем» березнянці показали, що можуть відбирати очки в лідера. Та й першу зустріч «Ф.Медвідя» поступився нинішньому супернику. Отож усе може бути й цього разу, хоч фаворитом, безумовно, є новодавидківці.

Перший матч – 0:0.

ФК «Вітязь» – ФК «Локомотив-Чоп»

Центральна гра туру. Зустрічаються друга й п’ята команди. Для обох колективів цей матч видасться важким насамперед у психологічному плані. «Вітязь» минулого туру дещо несподівано поступився в Березному, чим поставив під загрозу здобуття золотих нагород. А тут ще й грати із залізничниками, котрі й так у першому колі відібрали очки. Своєю чергою, футболісти з Чопа в разі успіху збережуть шанси на потрапляння до першої трійки. Водночас гратимуть на виїзді проти одного з лідерів. У матчі навряд чи вдасться забити багато голів. Проте в тому випадку, якщо футболісти сконцентровано діятимуть у захисті проти суперника. Чимало залежатиме й від вибору тактики. Ставка на контратаки в матчі так само може виявитися ефективною, як і дії під першим номером. Матч обіцяє безкомпромісну боротьбу.

Перший матч – 1:1.

ФК «Бобовище» – ФК «Невицький замок» ОК ДЮСШ «Україна»

Мабуть, єдина гра туру, де результат цілком очевидний. Як-не-як, лідер грає проти аутсайдера, до того ж удома. Якщо не відбудеться недооцінки суперника, то господарі повинні доволі прогнозовано взяти очки. Отож фактично більше від бобовищанців залежатиме, на який результат слід очікувати в матчі.

Перший матч – 1:2.

Отже, інтриги в турі вистачатиме. Усе залежатиме тепер від самих команд, наскільки вони здатні підтвердити чи спростувати прогнози.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

 

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.