Перша ліга, Східна зона, 19 тур: усе заплутано

07.10.2017 - 11:12

Недільними матчами буде продовжено першість області.

DSC_0984

СК ім. І.Яремчука – ФК «Терново»

Тернівці будуть розраховувати на те, що «Інтер» втратить очки у домашньому матчі з «Говерлою», і спробують скоротити відставання з командою Ганичів. Водночас великобичківці, знаючи що «Верховина» гратиме на виїзді, із якою однакова кількість очок, прагнутимуть самі покращити турнірне становище. Отож матч сьомої й третьої команд буде мати подвійну вагу для обох суперників і вийде непростим.

Перша гра – 1:4.

ФК «Беркут» – ФК «Вишково»

Нищівна поразка в першому колі спонукатиме «Беркут» до рішучих дій. Як і турнірне становище. «Вишково» ж – непростий суперник і може взяти очки на виїзді. Багато що в зустрічі залежатиме від злагодженості колективних дій та вміння створювати й реалізовувати моменти.

Перша гра – 0:5.

ФК «Вікторія» – ФК «Верховина»

Ще один матч, де важко передбачити результат. «Вікторія» грає вдома й реабілітовуватиметься за поразку в першому колі. Міжгірці ж і так втратили чимало очок після «екватора», а тому намагатимуться надолужити втрачене. Спрогнозувати результат зустрічі вкрай важко. Можлива й нічия.

Перша гра – 0:3.

ФК «Інтер» – ФСК «Говерла»

Матч за участі лідерів повинен стати окрасою туру. У разі успіху «Говерли» питання золотих нагород майже буде знято. Виграш господарів фактично подарує срібні нагороди. Варто очікувати цікавого футболу, можливо, із великою кількістю голів.

Перша гра – 2:4.

ФК «Діброва» – ФК «Авангард»

Команди з’ясовуватимуть між собою перспективи в нижній частині турнірної таблиці. Очки здатні здобути як господарі, так і гості. З огляду на результат у першому колі, різницю між суперниками в 3 залікові пункти, матч обіцяє бути «гарячим».

Перша гра – 2:3.

ДЮСШ (Тячів) – ФК «Карпати»

Попри успішну гру господарів в останніх іграх їм усе ж дістався доволі грізний і агресивний суперник. У другому колі четверта команда зони демонструє надзвичайно потужну гру. Плюс не втратила шанси здобути «бронзу». Тому успіх Дубового хай і у виїзному матчі, та все ж з аутсайдером, стане закономірним. Якщо ж очки візьмуть тячівці, то це для їх уболівальників буде приємною несподіванкою.

Перша гра – 0:7.

Загалом у більшості матчів важко спрогнозувати, хто переможе: господарі чи гості. Матимемо цікавий тур із, хочеться вірити, цікавими результатами.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.