Вища ліга, 15 тур: господарі вигравали «насухо»

08.10.2017 - 20:30

І в чемпіонаті не обійшлося без несподіванок.

DSC_3784

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 1:3 (юнаки – 1:1)
Це той випадок, коли гості виграли на класі. У першому таймі виноградівці переважали господарів і зуміли забити три голи (Артур Вайда, 7; Василь Ковтун, 25, 37). Зробивши свою справу, севлюшці дещо розслабилися. Як наслідок, «девятка» рахівців Юрій Яремчук забив гол престижу (71 хв.).

ФК «Минай» – ФК «Вільхівці» – 5:0 (+:-)
Ще одна перемога на класі. Господарі досить швидко забили гол і надалі темпу не втрачали. Особливо слід зазначити, що в ударі був Роберт Гегедош, який відзначився чотирма голами й не промахнувся, зокрема, із пенальті (Володимир Корнутяк, 12; Роберт Гегедош, 28, +53, 58, 83).

ФК «Середнє» – ФК «Поляна» – 4:0 (1:1)
У першому таймі територіальна перевага була на боці «Середнього», однак по справжньому голевих моментів удалося створити небагато. Плюс на останньому рубежі вдало діяв голкіпер полянців.
Після перерви в господарів з’явився Дмитро Рацин. Він помітно додав у гостроті атак своєї команди. Як наслідок, з’явилися голи. Спочатку Анатолій Нурієв у високому стрибку з подачі справа відкрив рахунок. Потім цікава комбінація за участі Рацина завершилася влучним і красивим ударом Олександра Бако в дальній кут. Піля цього по разу відзначилися Нурієв і Бако. У підсумку «Середнє» здобуло комфортну вікторію.

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Боржава» (Довге) – 3:0 (6:0)
Іршавське дербі вдалося насамперед господарям. Уже на 4 хв. Мирослав Мудра відкрив рахунок. Далі гра була рівною, і навіть гості могли зрівняти рахунок. Однак воротар господарів Русин «потягнув» удар із пенальті іншого Василя, Симканича. Далі господарі знову показали себе: на 32 хв. класна комбінація «Бужори» завершилася влучним ударом юного Івана Кормоша.
Потім був момент у довжан, але захист господарів не підвів. Та й загалом «кіпер» місцевих упевнено відпрацював у «рамці».
Після перерви бужорці не віддали ініціативи. Навпаки, скориставшись помилкою суперника при створенні штучного офсайду, завдяки ще одному обдаруванню Володимиру Томичу остаточно поховали надії гостей на успіх. До речі, уболівальники останніх поводилися не по-джентльменськи, а в господарів слід відзначити юнаків: мало того, що в «основі» постійно 4-5 виконавців 2000 р., то ще й «дубль» промовисто переграв ровесників із Довгого.

ФК «Ужгород» – «Оболонь» (Хуст) – 1:1 (5:0)
Невезіння одних і радість інших… Таке у футболі трапляється часто. І власне, сталося в цьому матчі. Команда обласного центру ще до перерви могла вирішувати долю матчу. Однак якщо Михайло Стегура на 45 хв. встиг забити гол, то на 23-й Руслан Соскида не реалізував 11-метровий. Утім рахунок досить довго тримався на користь господарів. Навіть здавалося, перемога в них уже в кишені. Проте за 5 хв. до завершення матчу «дев’ятка» хустян Анатолій Похилюк, що саме повернувся із Чехії, влучним ударом поховав надії на вікторію чинного чемпіона. Що ж, незапланована нічия для ужгородців та навпаки, неабияке пожвавлення в стані гостей: вони на виїзді здобули нічию.

Тур виявився результативним: 3,6 гола за гру. Переважали господарі, здобувши три «сухі» перемоги.