ФОТО. Як мінімум 13 команд змагатимуться у Лізі чемпіонів ФФЗ

12.10.2017 - 11:12

У середу, 11 жовтня, у мукачівському Будинку футболу відбулося перше організаційне засідання з питань проведення турніру Ліга чемпіонів Закарпаття сезону 2017 року. Нарада відбулася за участі керівників команд, які претендують позмагатися цьогоріч за фінальний обласний трофей.

DSC_4300

Голова оргкомітету Святослав Симканинець одразу повідомив присутніх, що не вдалося реалізувати ідею зібрати в цьому сезоні лише переможців районних чемпіонатів, оскільки після відмови чемпіона Свалявщини ФК «Стройно» та найімовірнішого претендента на першість у Тячівському районі ФК «Вонігово», проблематично зібрати мінімально необхідні 8 учасників. Таким чином, зупинилися на форматі «переможці і призери чемпіонатів, а також володарі кубків», загальна кількість учасників – не більше 16 команд.

Оскільки турнір обмежено жорсткими часовими рамками: з одного боку базова дата завершення районних чемпіонатів – 29 жовтня, з іншого – конференція обласної федерації, тому всі матчі треба втиснути у місячний термін з 5 листопада по 3 грудня. Представники ж команд, зважаючи на специфіку сільського футболу, виступили різко проти проведення матчів турніру посеред тижня, тому зійшлися на пропозиції заступника голови ФФЗ Віктора Качура: перші два тури групового етапу зіграти 4 і 5 листопада, наступні ігри лише по неділях: 12 листопада – заключний тур у групах, 19 листопада – чвертьфінали, 26 листопада – півфінальні поєдинки і фінал в першу неділю грудня. Матч за третє місце, зважаючи на низький спортивний інтерес до поєдинку, вирішили відмінити.

При визначенні базових стадіонів для проведення групового етапу керувалися критеріями стану газону за несприятливих погодних умов, наявністю роздягалень, обладнаних душовими з гарячою водою та якомога ближчим розташуванням для більшості учасників. Зважаючи на останній пункт одразу відкинули крайні точки: смт Воловець та с. Богдан Рахівського району і зупинилися на спортивних аренах Середнього, Великих Лучків (одноголосно підтриманий керівниками мукачівських команд як кращий сільський стадіон району), Сільце та Рокосово. На цих же стадіонах буде проведено чвертьфінальні матчі, причому у разі відсутності згоди між командами, поле для кожної пари визначить жереб. З місцем проведення півфіналів та головного матчу оргкомітет визначиться до старту турніру.

Учасники засідання детально обговорили майже кожен пункт проекту Регламенту турніру і погодили такі зміни в порівнянні з попередніми сезонами:

– допуск учасників змагань максимально наближено до вимог Єдиної інформаційної бази даних ФФУ. Команди мають змогу заявити на турнір по 25 футболістів з числа тих, що були зареєстровані за них в чемпіонаті району та не є зареєстровані в єдиній базі за інші команди чи в інших країнах;

– дозвіл дозаявки трьох футболістів з інших команд районного чемпіонату відмінено;

– всі заявкові листи команд з фотографіями футболістів мають бути опубліковані на офіційному сайті обласної федерації до старту турніру;

– футболіст пропускає наступний матч за сумарні три попередження під час турніру;

– неявка команди на гру, крім зняття її з турніру та анулювання результатів матчу за її участі, для районній федерації обернеться недопуском команд з цього району до участі в наступній ЛЧЗ;

– при визначенні місць у групі за рівності очок у першу чергу буде враховуватися результат матчу між командами, а вже потім різниця забитих-пропущених і загальна кількість забитих м’ячів;

– оплата арбітражу у всіх поєдинках, крім фінального, порівну між обома командами за тарифами Першої ліги чемпіонату Закарпаття: арбітр – 450 грн, два асистенти та делегат – по 350 грн і відшкодування транспортних витрат з розрахунку 200 грн за 100 км. Крім того, команди на кожен тур мають оплатити підготовку стадіонів до матчів – по 250 грн з команди.

Насамкінець склали попередній список учасників, зважаючи на раніше подані заявки та критерії відбору:

1. ФК «Спарта» (Воловець) – чемпіон Воловецького району;

2. ФК «Едельвейс» (Богдан) – володар кубку Рахівського району;

3. ФК «Страбічово» – володар кубку Мукачівського району;

4. ФК «Оболонь-2» (Хуст) – як мінімум призер чемпіонату Хустського району;

5. ФК «Рокосово» – як мінімум призер чемпіонату Хустського району;

6. ФК «Скала» (Негрово) – як мінімум призер чемпіонату Іршавського району;

7. ФК «Сільце» – як мінімум призер чемпіонату Іршавського району;

8. ФК «Карпати» (Верхній Коропець) – як мінімум призер чемпіонату Мукачівського району;

9. ФК «Великі Лучки» – як мінімум призер чемпіонату Мукачівського району;

Дали заявки на участь в змаганнях також команди, які ще формально не забезпечили призові місця, однак з високою долею ймовірності досягнуть цього:

10. ФК «Великі Лази» – лідер чемпіонату Ужгородського району;

11. ФК «Зірка» (Лінці) – 2-ге місце чемпіонату Ужгородського району;

12. ФК «Фанчиково» – лідер чемпіонату Виноградівського району;

13. ФК «Великі Ком’яти» – 3-тє місце чемпіонату Виноградівського району.

Не виключена також можливість участі в турнірі третьої команди з Ужгородщини. Оргкомітет закликає керівників команд краю, які відповідають критеріям відбору, якомога скоріше подати заявку на участь в турнірі.

Прес-служба ФФЗ

 

2 відповіді до “ФОТО. Як мінімум 13 команд змагатимуться у Лізі чемпіонів ФФЗ”

 1. Тіберій коментує:

  ФФЗ це не вчорашній день, це – кам’яний вік.
  Їхня робота це конвульсії і не більше!!!
  Потрібна переформатація на сучасний європейський рівень !!!!

  Ганьба всім хто має відношення до ФФЗ!!!

  Зверніть увагу на підхід до футболу в Ісландії, скопіюйте і в перед !!!!

  • Святослав коментує:

   Поясніть, будь ласка, без істерики – як треба переформатовувати на сучасний європейський рівень і в чому передовий ісландський підхід в організації футбольних змагань?

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.