Перша ліга, Західна зона, 20 тур: лідери втрачають очки

15.10.2017 - 20:22

Воднораз перша трійка – без змін.

DSC_1514

ФК «Локомотив-Чоп» (Чоп) – ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – 1:0 (2:0)

Зустрічалися дві команди, які на початку сезону мали «золоті» амбіції. І в очному протистоянні показали живу, бойову, гідну гру, хоч і з одним голом.

Загалом у поєдинку важко виділити якусь і з суперників, та все ж більше пощастило господарям: у середині другого тайму Руслан Кравченко подавав кутовий, і захисник гостей зрізав м’яч у свої ворота.

Олег Яворів, наставник залізничників, після матчу зазначив: «Програвши в минулому турі 0:6, я боявся, що хлопці можуть психологічно не бути готовими до гри. Однак вони витримали й здобули перемогу в матчі зі сильним суперником. Особливо хочу подякувати як гравцям, так і вболівальникам, котрі палко підтримували нас».

ФК «Березний» (В.Березний) – ФК «Заріччя» – 4:1 (1:2)

Гра видалася жорсткою й цікавою. У першому таймі свою перевагу господарі втілили в два голи. Однак після перерви інтригу було відновлено з голом гостей. І все ж подальші два голи березняців зняли питання про переможця (Руслан Біганич, 11, 24; Юрій Шема, 75; Віталій Рогач, 82 – Юрій Булеза, 64).

ФК «Н.Коропець» – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 3:1 (5:2)

Матч відзначався напруженістю. У першому таймі тривала навіть рівна боротьба, що, зрештою, і засвідчив нічийний рахунок 1:1. А ось, відпочивши, господарі в нападі були активнішими. Остаточно ж питання про перемогу вони зняли ближче до кінця матчу. Цією вікторією «Н.Коропець» фактично гарантував собі щонайменше бронзові нагороди (Іван Шіц, 32; Олег Олберт, 68; Олександр Герцуський, 82 – Олександр Яхимець, 40).

ФК «Рутенія» (Сторожниця) – ФК «Бобовище» – 0:0 (1:2)

Незважаючи на статус гостей як лідера, «Рутенія» серйозно поставилася до суперника й зуміла взяти очко. Отож, як і в першому колі, – нічия. Лідер втратив два залікові пункти.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – ФК «Ракошино» – 6:1 (+:-)

Господарі, що називається, упіймали свою гру й буквально розгромили суперника, реалізувавши притому пенальті. Більше того, перемога дозволила залишити останнє місце й опустити на нього саме ракошинців (Максим Климпуш, 11; Мирослав Данко, 16; Михайло Лаба, +45+1, 57; Дмитро Костилей, 73, Олександр, Ганчак, 78 – Владислав Чайка, 42).

ФК «В.Копаня» – ФК «Вітязь» (Концгазо) – 1:0 (0:3).

Хоч господарі діяли без замін, та за рахунок бажання й характеру зуміли вирвати перемогу. Зокрема, у другому таймі, ближче до його кінця, Михайло Міговка забив єдиний м’яч. Звичайно, моменти мав і «Вітязь». Одного разу навіть був удар у поперечину, та все ж господарі дали урок супернику: на середняка ліги теж потрібно серйозно налаштовуватися!

Отож у гостей очки взяли тільки юнаки. До слова у їх матчі глядачі побачили чотири червоні картки, три з яких отримали великокопанці.

Що ж, ось такі, часто неочікувані результати. Лідери очки втратили, але позиції свої зберегли. Притому тотальна перевага господарів (5 перемог!) за середньої результативності 3 голи за матч.

***

Тим часом у Східній зоні сьогодні було зіграно перенесений матч:

«Авангард» (Тересва) – ДЮСШ Тячів – 0:3 (1:4)

Гості домінували в цьому поєдинку, могли забити ще, але й двох голів Євгена Костика та одного влучного удару 17-річного Василя Чегіля вистачило для повноцінної вікторії. Вона, до речі, уперше підняла тячівців, котрі схоже зламали в собі психологічний бар’єр після першого кола, з останнього місця. А ось тересвянці опустилися на «дно».

У 20 турі в Східній зоні 4 перемоги здобули господарі при одній нічиїй та поразці. Результативність – доволі висока: 4,8.