Перша ліга, Західна зона, 21 тур: і тут матчі на всі смаки

22.10.2017 - 22:28

На жаль, не всі відбулися.

DSC_1487

ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – ФК «Вітязь» (Концгазо) – 2:0 (юнаки – 0:4)

Господарі вийшли на матч мотивованішими, більше рухалися, старалися, діяли напористо й легко створювали моменти. Отож і закономірно виграли, забивши в кожному з таймів по голу. А ось гості, схоже, не витримали наприкінці другого кола психологічного тиску на себе як на лідера й у підсумку за тур до фінішу повністю зійшли із золотої» дистанції (Сергій Глива, 13; Василь Бірак, 85).

ФК «Заріччя» – ФК «Локомотив-Чоп» (Чоп) – +:- (+:-)

Господарі здобули технічну перемогу через неявку гостей. Як зазначив наставник залізничників Олег Яворів, у команді фізично не було кому грати, оскільки «лазарет» клубу виявився переповненим.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Березний» (В.Березний) – 0:0 (6:1)

Команди діяли на рівних і отримали закономірну нічию. Основні ж події розгорталися в другому таймі. Господарі в одній із атак влучили в бокову стійку. Натомість гості взагалі відповіли голом, та було зафіксовано положення поза грою. Отож 0:0.

ФК «Бобовище» – ФК «Н.Коропець» – 2:1 (3:0)

Як і очікувалося, гра виявилася справжнім дербі, командам було що втрачати й здобувати. Основні події розгорнулися в першому таймі. У підсумку господарі, реалізувавши пенальті на початку тайму й забивши ще один гол «у роздягальню», достроково стали чемпіонами зони (із чим їх і вітаємо!). Однак і гості через осічку концгазівців турнірного становища не погіршили (Андрій Герц, +10; Даніел Болдог, 41 – Василь Монда, 14).

ФК «Ракошино» – ФК «Рутенія» (Сторожниця) – -:+ (-:+)

Важко в таке повірити, однак господарі не з’явилися на матч. Відповідно в Ракошині цього дня футболу обласного штибу не було.

ФК «Невицький замок» (Невицьке) – ФК «В.Копаня» – 2:3 (1:2)

По справжньому футбольний матч із достатньою кількістю голів, цікавим протистоянням і розв’язкою в кінці поєдинку. У ньому виграла команда, вища за рангом (Сергій Арбузов, 37; Андрій Бутрик, 67 – Іван Фурик-молодший, 11; Любомир Макара, 20; Михайло Свищо, 90). Утім поразка не змінила турнірного становища для господарів, а гості завдяки «триочковому» виїзду закріпилися в першій п’ятірці.

Отже, маємо три перемоги господарів, дві – гостей, одна нічия (притому дві технічні перемоги / поразки на тур). Результативність з огляду, зокрема, на підсумки незіграних матчів фактично є / буде дещо нижча ніж у Східній зоні – 2,7.