ФОТО. «Екофінал» авангардівського Кубка

26.10.2017 - 13:53

В обласному центрі визначили переможця традиційних для міста змагань.

DSC_6030

Фінал футбольного Кубка ужгородського стадіону «Авангард» між командами «Еко» і «Трансвуд» вийшов змістовним, динамічним, інтригувальним, комбінаційним, гольовим… І це далеко не всі епітети, якими варто «нагородити» поєдинок. А чим не цікавий факт: у складах обох команд виступало досить багато студентів УжНУ, а в «основі» «Трансвуду» були навіть спудеї-нігерійці.

Що ж до самого матчу, то вже його початок (команди досить швидко обмінялися гострими атаками) дав зрозуміти: суперництво між претендентами на трофей стане доволі непростим. Правда, дещо пізніше все ж зажевріла перемога саме «Еко». Так, після небезпечного випаду, коли головний страж суперника вимушено залишив своє звичне місце, Іван Скунзяк на 10 хв. метрів із 20 красиво перекинув через «кіпера» м’яч у сітку з потрібного боку. А за 7 хвилин Павло Кривка після точного пасу з правого флангу сходу замкнув передачу у воротарському майданчику.

Здавалося, «Трансвуд» потрапив у скрутне становище. Та команда, що програвала, незмінно «просилася» в напад. І в одному з епізодів (на 22 хв.) Майкл Чукума головою з другої спроби своєї команди таки забив – красиво головою. За 6 хвилин Крістіан Сегедій після атаки в короткий пас «низовим» ударом зрівняв рахунок. І все ж «Еко» зусиллями Олександра Грицкевича забило гол, що називається, у роздягальню – 3:2.

У другому таймі характер гри не змінився. Обидва колективи активно діяли в нападі й мали достатньо моментів, щоб схилити шальки терезів на свою користь. Зокрема, обмінялися голами завдяки точним «пострілам» Майкла Чукуми й В’ячеслава Ковтана відповідно на 51 і 65 хв. – 4:3. Ніби в «Трансвуду» виходили атаки, щоб зрівняти рахунок. Та все ж їх суперник дещо напористіше діяв біля чужих воріт. І зрештою, заробив два пенальті. І якщо удар Іван Скунзяка дещо раніше парирував Мирослав Лютнянський (63 хв.), то реалізація у виконанні Михайла Чедрика (78 хв.) виявилася бездоганною. Отож у підсумку 5:3. «Еко» – новий володар Кубка «Авангарду».

Після матчу відбулося вручення нагород. Церемонію здійснили відповідно Віктор Качур, голова Федерації футболу міста Ужгород, Михайло Митровський, виконавчий директор ФФмУ, Йосип Шитєв, голова комітету з проведення змагань ФФмУ, Юрій Мандич, директор стадіону «Авангард». Зокрема відзначили:

Юрія МАНДИЧА, директор стадіону «Авангард», – за підготовку поля до фіналу;

Михайла МИТРОВСЬКОГО, виконавчого директора ФФмУ, – за організацію та проведення змагань;

Михайла МИТРОВСЬКОГО-молодшого, Валерія ШКУРУ, Юрія ШИМОНА – суддівську бригаду, котра обслуговувала матч;

Мирона ПОМПЕЛЯ («Трансвуд») і Йожефа БОДНАРА («Еко»), президентів клубів, – за вагомий внесок у розвиток футболу в місті Ужгород;

Івана КОВАЧА («Трансвуд») і Анатолія ФРІГАНА («Еко»), тренерів, а також Федора ЗІЗИЧА («Еко») – за підготовку команд;

Крістіана СЕГЕДІЯ («Трансвуд») і Юрія СЛАВІКА («Еко») – кращих гравців матчу.

Завершився захід врученням командних дипломів, кубка переможцю та колективним фото на згадку.

Фінал Кубка стадіону «Авангард»

«Еко» (Ужгород) – «Трансвуд» (Ужгород) – 5:3 (3:2).

Володимир ТАРАСЮК, Фото Анастасія ПЕНЗОВА, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.