Перша ліга, Західна зона, 22 тур: безнічийне завершення

28.10.2017 - 20:35

Останні матчі подарували 4 виграші господарів і 2 – гостей.

DSC_3873

ФК «Рутенія» (Сторожниця) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – 2:5 (7:2)

Як і прогнозувалося, гості зіграли у свої задоволення та до того ж здобули переконливу вікторію. У першому таймі саме футболісти з Невицького краще виглядали. Як наслідок, до перерви 2:0 за ними. Після перерви «Рутенія» додала, двічі забила, притому реалізувала пенальті, однак і «представники замку» створювали й реалізовували свої моменти. Отож поразка господарів (Євген Колобов, 50; Віталій Медведєв, +80 – Сергій Арбузов, 10; Микола Шукаль, 39; Максим Климпуш, 63, 82; Владислав Хорошун, 87)

ФК «Ракошино» – ФК «Н.Коропець» – -:+ (-:+)

Матч не відбувся, оскільки, як повідомлялося, господарі знялися з чемпіонату.

ФК «Березний» (В.Березний) – ФК «Бобовище» – 1:0 (1:3)

Цікава гра, у якій «В.Березний» учергове довів, що є грозою лідерів. Загалом господарі домінували, хоч у першому таймі розгорнулося обопільне суперництво. І все ж господарі більше створили моментів. Тільки брак техніки та важке (через дощ) поле не дало можливості господарям сповна себе реалізувати. Власне ж гол став результатом методичного та рваного нападу на ворота суперника. Микола Словенський на 70 хв. прошмигнув між двох захисників і реалізував вихід сам-на-сам.

ФК «Локомотив-Чоп» (Чоп) – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 3:2 (1:5)

Ужгородське дербі видалося на славу. До того ж із цікавим інтригувальним сюжетом. До перерви залізничники «горіли» 0:2 завдяки влучним «пострілам» кінчешців Девіда Ніцкулича та Юрія Микульці. Більше реалізувати гості не змогли. А ось Олег Яворів зумів знайти в роздягальні підопічним потрібні слова, і вони показали характер та видали один із кращих других таймів у першості. Перемогу ж забезпечили Микола Шутак плюс Антон Павленко, який відзначився двічі, зокрема один раз красиво через себе.

ФК «Вітязь» (Концгазо) – ФК «Заріччя» – 4:0 (1:1)

Дві третини першого тайму гості дуже добре себе зарекомендували. Здавалося, ось-ось у ворота «Вітязя» влетить м’яч. Та на 34 хвилині «Заріччя» фактично саме собі «привезло» гол, а невдовзі пропустило знову, і господарі отримали отримали важливий гандикап. До того ж над їх суперником результат не тяжів. Концгазівці ж, аби не ризикувати, упевнено довели гру до свого «срібного» фінішу, реалізувавши ще й пенальті (Юрій Кузьма, 34; Віктор Пребуш, 36; В’ячеслав Пінковський-молодший, +60; Михайло Микула, 78).

ФК «В.Копаня» – ФК «Ф.Медвідя» – 3:2 (+:-)

У першому таймі краще діяли господарі. Вони ж забили два швидкі голи й заволоділи психологічною перевагою. Після перерви «В.Копаня» перевагу збільшила. І тільки коли на стадіоні «запахло» розгромом, гості прокинулися й видали дієву кінцівку зустрічі. У цілому остання була насичена протиборством, кожна з команд отримала по 4 попередження. (Любомир Макара, 5; Михайло Міговк, 9, Іван Фурик-молодший, 72; Ігор Попов, 86 (автогол) – Михайло Лозинець, 80).

Що ж, із урахуванням технічної перемоги маємо результативність 4,2 при подвійній перевазі в турі, як зазначалося вище, господарів. Принагідно від імені федерації вітаю переможця («Бобовище»), а також срібного й бронзового призерів («Вітязь» і «Н.Коропець») із медалевим завершенням сезону.