Першість області, Східна зона, 22 тур: під натиском господарів

29.10.2017 - 22:12

За складних погодних умов на всі матчі лише одна нічия.

DSC_0794

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Авангард» (Тересва) – +:- (+:-)

Анонсований раніше невиїзд тересвянців автоматично переріс у три очки для «Говерли», хоч, власне, поєдинок не мав би турнірного значення для дострокового чемпіона.

ФК «Верховина» (Міжгір’я) – ДЮСШ Тячів – 3:1 (2:0)

Гості забили доволі швидкий гол, поставивши господарів у скрутне становище, адже на кону було місце в першій п’ятірці. І все ж за підтримки рідних стін та завдяки власній потужності верховинці ще до перерви вирішили основне завдання здобути вікторію, а на початку другого тайму закріпили успіх (хет-трик у Володимира Пуги: 13, 37, 55 – Віктор Парада, 2).

ФК «Вишково» – ФК «Діброва» (Н.Апша) – 5:0 (3:0)

Погані погодні умови не завадили господарям упевнено перемогти. Починаючи з кінця першого тайму, потім на початку другого та аж до 66 хв. включно вишківці методично забивали. Притому авторами голів були тільки два футболісти (Річард Петрушко, 42, 49; Василь Глібчук, 51, 60, 66).

ФК «Терново» – ФК «Інтер» (Ганичі) – 4:4 (+:-)

Це той випадок, коли результат задовольнив обох: тернівцям дозволив фінішувати в першій четвірці, а гостям як срібним призерам достойно завершити сезон на виїзді з теж сильним суперником. До речі, Футболісти з ганичів приїхали 10-ма гравцями, однак першими забили. На перерву команди пішли за 1:1, а потім «Інтер» узагалі вів 4:1 (цікаво, що крім Івана Молодика, тричі відзначився Микола Фіцай: двічі реалізував пенальті й один штрафний). І все ж у меншості навіть такий рахунок було важко втримати. До того ж господарі справді прагнули вийти на «чисте» 4 місце.

СК Ім. І.Яремчука (В.Бичків) – ФК «Вікторія» (Б.Церква) – 7:2 (2:2)

У першому колі вдома білоцерківці перемогли з рахунком 10:2. Тепер усе відбувалося з точністю до навпаки. Великобичківці прагнули і мажорно завершити першість у рідних стінах, і реабілітуватися за «доекваторну» поразку. Швидкі голи на початку гри цьому тільки сприяли. І хоч після перерви «Вікторія» активізувалася, та клуб Яремчука продовжував нарощувати темп. На руку було й вилучення на 80 хв. Михайла Бубена в суперника (пряма червона картка). Хто зна, як би останні 9 хвилин розвивалися події, однак гості чи то через значне погіршення погодних умов, чи через небажання пропустити ще, чи з якихось інших міркувань, однак самовільно залишили поле… У будь-якому разі перемога за господарями (Євген Локота, 5, 60; Павло Попович, 7, 39 47; Василь Лукачук, 36; Василь Рус, 81 – Василь Штефан, 48; Іван Сензук, 65).

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Беркут» (Бедевля) – 4:1 (1:1)

Господарі впевнено розпочали, швидко й тричі забивши протягом трьох хвилин. Коли команди відіграли дві третини тайму, то обмінялися голами. Отож на перерву колективи пішли за 4:1 на користь Дубового. А потім гості відмовилися виходити на поєдинок, мотивуючи своє рішення важкими погодними умовами й травмами гравців за практичної відсутності лави запасних (Євген Дикун, 12; Михайло Мокан, 13; Роман Дьолог, 14; Владислав Галац, 31 – Іван Дебич, 32).

Як бачимо, завершення змагань у цьому сезоні вийшло доволі безкомпромісним – справді тільки одна нічия. А вітання із медалевим фінішом приймають «Говерла», «Інтер» і «Карпати». Утім підсумки й у Східній зоні іще будуть.