ФОТО. Мукачівські ветерани знову стали чемпіонами

11.11.2017 - 16:40

Гравці із міста над Латорицею віком 40 років і старші у фінальному матчі чемпіонату здолали виноградівців – 3:2.

DSC_5849

Перший тайм був за «Карпатами» із Мукачева. На домашньому стадіоні «Харчовик» вони почувалися досить упевнено й завдяки Антону Лендєлу, який реалізував пенальті (14 хв.), і Мирославу Бундашу (25 хв.) повели 2:0. Однак у перерві «Севлюш» вніс корективи в гру й зумів забити 2 м’ячі: у другому таймі постаралися Сергій Чейпеш (47 хв.) та Іван Фурик (54 хв.). Однак між цими двома голами був іще влучний удар Мирослава Бундаша, отож футболісти з міста над Латорицею зуміли в непростому двобої виграти з рахунком 3:2 і відстояти звання чемпіона Закарпаття. Правда, на 68-ій хвилині Іван Білак міг установити паритет, та не пощастило.

Слід сказати, що на фінальному поєдинку були присутні голова ФФЗ Іван Дуран, його заступник Віктор Наскалов, виконавчий директор федерації Едуард Ілтьо, голова ветеранського комітету Василь Козик, голова комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФЗ Георгій Жбора та член виконкому федерації Степан Селменський.

Після матчу було відзначено кращих гравців, а також начальників команд-призерів: відповідно Ярослава Улинця (Мукачево), Віталія Макара (Виноградів), Тараса Тулайдана (Ужгород); Олександра Пересту (Мукачево), Адальберта Сверенка (Виноградів), Юрія Свистака (Ужгород).

Як зазначив голова ветеранського комітету Василь Козик: «У цілому змагання відбулися на високому рівні, а у фінальному поєдинку в переможених особливо запам’яталися центральний захисник Іван Фурик, воротар Віталій Гринишин, а також Сергій Чейпеш і Віталій Макар. А в тріумфаторів – нападник Олександр Ремез, який віддав голевий пас, воротар Ярослав Улинець, а також автор двох голів Мирослав Бундаш, Михайло Танинець і Василь Кубарич. Крім того, слід відзначити президента клубу Мирослава Дубанича, віце-президента Олександра Пересту, котрі привели колектив до чемпіонського звання. Насамкінець варто додати, що голова ФФЗ Іван Дуран, який активно підтримує ветеранський футбол, запропонував провести зимовий Кубок області серед ветеранів. Для цього в селищі Середнє буде безкоштовно виділено стадіон».

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Фото на головній із архіву ФФЗ, 2016 рік

 

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.