Із серцем футболіста

04.12.2017 - 20:39

… Зателефонував один знайомий футбольний фахівець і запитав: «Володю, а ти знаєш, що сьогодні 60 років Василю Мартиненку?»

Мартиненко_1

Чесно кажучи, не знав, а ось що він був прекрасним футболістом і я ним захоплювався, то підтверджу й тепер.

МартиненкоДоля Василю Володимировичу подарувала талант футбольного нападника. Народився він 4 грудня 1957 року в Криму. Там же й уперше заграв на серйозному рівні – у 20-річному віці дебютував у сімферопольській «Таврії». Упродовж п’яти сезонів захищав кольори цього ж першолігівського клубу, а також друголігової «Атлантики» із Севастополя. У 1982 році виходив на поле в складі львівського СКА. Але найбільше часу В.Мартиненко пограв в ужгородському «Закарпатті» – 10 сезонів. Спочатку в 1983 – 1990 рр., а потім ще й у сезонах 1995/1996 та 1996/1997 років. Притому в семи чемпіонатах УРСР забив найбільше голів за головну команду нашої області, а в цілому у формі цього ж клубу – 117 голів. Плюс за всі попередні вищеназвані клуби зіграв понад 500 матчів. До того ж посів 4 місце серед найрезультативніших гравців другої ліги чемпіонату УРСР (Клуб Євгена Дерев’яги) – 149 голів.

Крім того, В.Мартиненко ще 5 сезонів провів у чемпіонаті Угорщини. Загалом же має чимало інших цікавих фактів у футбольній біографії. Скажімо, якось в інтерв’ю для газети мені розповідав, що свого часу в одній команді грав разом із… батьком!

А ще незаперечний факт – у Василя Володимировича дійсно б’ється справжнє футбольне серце. Хай же не перестає битися й надалі ще багато років! І дещо із запізненням, та все ж у день ювілею від імені Федерації футболу Закарпаття, багатьох тисяч шанувальників спортивного таланту цього уславленого ветерана щиро вітаю В.Мартиненка із 60-річчям. Повторюся в іншій формі, або ж по-закарпатськи: многая і благая літ!

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Мартиненко-2

Мартиненко-4

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.