Підсумки першої ліги. Західна зона. Юнаки. Частина-2

22.12.2017 - 16:20

Змагалися і внизу, і вгорі!

67568687

Не менші пристрасті вирували і в нижній частині турнірної таблиці. Правда, лідер другої шістки – єдиний виняток. ФК «Медвідя» об’єктивно тяжіє до «верхніх» команд, маючи «гандикап» перед найближчими переслідувачами аж у 23 очки й стільки ж пунктів, скільки на рядок вища «Копаня». І з тими ж показниками перемог, нічиїх, поразок та майже 58% набраних залікових пунктів. Лише негативна (хоч і несуттєво) різниця м’ячів.

Новодавидківці чудово почали: у 5 матчах чотири перемоги й одна нічия, притому з рахунком 3:0 переграли «Заріччя», а також майбутнього чемпіона. Потім команда двічі поступилася й стільки ж разів виграла (зокрема 5:0 над «Локомотивом») і завершила коло непогано: нічиєю та виграшем (4:1 над Копанею).

Друге коло «Ф.Медвідя» розпочав із 0:4 від «Заріччя», далі перемога й 0:9 від «Бобовища», тоді ще три вікторії, одна з яких 4:0 над «Ракошиним», після цього несподівані 1:6 від «Н.Коропця», тоді 3:0 над «Березним». І все б нічого, якби не фіаскова кінцівка: у трьох матчах три поразки з різницею м’ячів 0:9 (найдошкульніші 0:4 від «Вітязя» вдома та 0:3 в гостях від «Копані»). Як кажуть, почали за «здравіє», а закінчили… Хоч могла команда й до чільної п’ятірки потрапити. Чому такий фініш? Чи не та ж юнацька психологія підвела? Важко сказати, однак уроки з нього потрібно зробити, адже протягом усього циклу змагань колектив виглядав доволі впевнено.

Футболісти з Кінчеша суттєво відстали, здобувши 8 місце й набравши тільки 15 очок, або майже 23%. Лише чотири виграші й три нічиї, решту – поразки, тому різниця в м’ячах відчутна. Команда в середньому забивала 1,8 гола за гру, а пропускала 3,2. «Сокіл» «налітав» 4 вікторії з різницею в три та більше м’ячів, натомість 12 (!) разів так само програв. Отож наступного сезону слід насамперед подбати про зміцнення захисту.

Перше коло колектив провів невдало: 1 виграш, 2 нічиї й 8 поразок. Відтак дещо краща друга частина змагань: 3 виграші й одна нічия. Та сезон загалом до активу записати важко. Насамперед у зв’язку з великою кількістю розгромних невдач.

Стільки ж, як і «Сокіл», набрав очок «Березний». Однак ця команда, як і чемпіон, діяла безкомпромісно – жодної нічиєї. Утім в активі лише 5 перемог. І більш ніж утричі – поразок. Дев’ята команда здобувала вікторії в 5, 6, 10, 12 й 13 турах, зазнавши таким чином 9-матчевої серії без жодного здобутку. Стільки ж зустрічей програно з великим рахунком. Звідси надзвичайно негативна різниця м’ячів – -48. І в цілому не найкращий сезон.

На очко менше в десятого «Невицького замку ОК ДЮСШ «Україна». Цей колектив має найгіршу в зоні різницю м’ячів (-51). Лише чотири перемоги й дві нічиї, рівно один забитий м’яч за гру, тоді як у середньому пропущено 3,3. Залікові бали юні футболісти з Невицького брали в 2, 3, 4 (нічия), 14 (отже, програшна серія тривала 9 поєдинків), 18 (нічия) та 20 турах. Як бачимо, більш-менш «прибутковими» виявилися старт і фініш чемпіонату. До того ж половина матчів програна з великим рахунком.

Не вдався сезон і для дублерів ФК «Локомотив-Чоп»: 13 очок (майже 20 відсотків з усіх можливо набраних), 11 місце, 4 перемоги, 1 нічия, решту – поразки при -37 різниці м’ячів. У першому колі команда тільки в заключних двох турах узяла 4 очки. Відповідно, друге коло провела дещо краще, але з 11 – тільки три перемоги (у 13, 17 й 20 турах). І хоч загалом 3 вікторії з великим рахунком, та майже половина таких же невдач. У підсумку – передостаннє місце.

Аналогічні показники й у головного аутсайдера – «Ракошиина». Єдина відмінність – на три м’ячі гірша їх різниця. Команда забивала в середньому гол за гру, пропускала 2,8. Це притому, що старт вийшов доволі вдалим – у трьох перших іграх було набрано 7 очок із 9. Далі вдалося взяти залікові бали ще в 6 й 9 турах. І все. Друге коло – узагалі провальне: жодного успішного матчу. Звідси й останнє місце. І якщо до «екватор» не виявилося жодної поразки з великим рахунком, то надалі – така тільки одна. Решта фіаско з різницею в три та більше голів. Чим зумовлене негативне переродження протягом вакацій, пояснити важко, однак після перерви команду дійсно було не впізнати.

Загалом у Західній зоні серед юнаків суперництво мало високий градус і вгорі, і внизу турнірної таблиці. На медалі претендували 7 колективів, тоді як долю останніх місць «розігрували» 5. У підсумку серед «немедалевих» команд до п’єдесталу найбільше не вистачило 7 залікових пунктів, а з-поміж гірших учасників змагань усередині між ними найбільший розрив узагалі в 2 бали. Тож навіть попри дюжину великих перемог/поразок баталії виявилися не на жарт серйозними й за останніми в цілому було цікаво спостерігати.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.