ФОТО. Нагороди вручили кращим командам чемпіонату Ужгорода

30.12.2017 - 13:18

Наприкінці року в Ужгородській міській раді нагородили призерів та чемпіонів футбольного сезону 2017 року.

DSC_1861

На урочистому нагородженні до присутніх звернувся голова Федерації міста Ужгород Віктор Качур, який підвів підсумки футбольного сезону та побажав усім вдалих свят.

Подяки тренерам та президентам вручив виконавчий директор Федерації футболу міста Ужгород Михайло Митровський. За третє місце у чемпіонаті подяки отримали представники «ФК Вітязь» – В’ячеслав Пінковський та Йожеф Боднар. За друге місце (ФК «Вопак») подяки було вручено Олександру Пеці та Роману Сараю. Подяки за успішний виступ, перше місце у чемпіонаті, отримали представники ФК «ЕКО»: Роберт Товт, Анатолій Фріган та Федор Зізич.

Кращим гравцем сезону було визначено Василя Дудуру, футболіста із ФК «ЕКО».

Подяку за вагомий внесок у розвиток футболу було вручено Михайлу Івановичу Митровському, виконавчому директору Федерації футболу м.Ужгорода. З нагоди 65-річчя та за вагомий особистий внесок подяку також отримав Степан Селменський

Красень-кубок чемпіону, ФК «ЕКО», вручив міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.