Вища ліга. Цифри, факти, підсумки. ФК «Боржава» (Довге)-2017

05.01.2018 - 13:22

Триразовий чемпіон Закарпатської області з футболу. Земля цього селища вигодувала багатьох відомих майстрів шкіряного м’яча: Федір Капустей, Іван Шопа, Іван Якуб, Михайло Квак, Іван Ледней, Іван Квак, Михайло Масинець успішно захищали кольори ужгородської «Верховини» та інших професійних команд.

DSC_2961

У довжан ніколи не можна було відібрати очки без надзусиль. І коли зараз дивишся на підсумки чемпіонату області, то не віриться, що «Боржава» – явний аутсайдер. Такого і старожили не пригадають. Чому так сталося? Чому трудова міграція змусила покинути межі селища кращих футболістів «Боржави»? Де перспективна молодь? Довжани були великими прибічниками перемін в Україні, але зараз змушені виїжджати за моря і океани. Відповідь проста: зламати готове багато розуму не потрібно, а ось побудувати може не кожний. Захопившись політикою, ви забули про футбол. Сьогодні у вас нема футболу ні дорослого, ні юнацького. Ледь жевріє дитячий футбол. Через кілька років у Довгому відродять футбол, але це покоління буде винним, що розміняло футбол на політику. Політики про вас забудуть, заводи ніхто не відновить, а винними будете ви, теперішнє покоління, актив і влада селища. Від активу запитають: «а де були ви, чому допустили до цього?». Футбол завжди був частинкою життя села. Жителі Довгого десятки років пишалися ним. Ця гра була ледь не візитною карткою. На даний час «Боржава» явний аутсайдер за всіма статтями. Статистичні показники найслабші: команда набрала 3 очки з 54, забила 8 м’ячів і пропустила 55. Аналіз цих показників хай робить керівництво клубу. Спортивна споруда – найгірша серед учасників Вищої ліги. А куди поділися ті, хто штовхав ламати все створене попередниками? Вони допомогли вам особисто чи селу? Ні. Ви пішли заробляти гроші, щоб прогодувати свої сім’ї, вам прийдеться піднімати і футбол. Поверніть уболівальників на стадіон грою. Поверніть славу довжанського футболу, бо він не заслужив на таке відношення.

Щоб завершити на мажорній ноті, скажу: надія помирає останньою, а футбол Закарпаття жив, живе і буде жити! У це вірять тренери, гравці, вболівальники та всі небайдужі до цієї гри.

Степан СЕЛМЕНСЬКИЙ, «Спорт тайм»
Далі буде

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.