ВІДЕО. Керівники клубу й команди «Минай» поспілкувалися із журналістами краю

30.01.2018 - 16:31

Прес-конференція відбулася в Ужгороді з нагоди призначення головним тренером Ігоря Харьковщенка.

минай1

Очільник ФК Валерій Персоляк віддав належне роботі Миколи Гібалюка на посаді головного тренера в команді минулого сезону, подякував за співпрацю, однак зауважив: «Минай» рухається вперед. І для виконання нових поставлених завдань розраховує на фахівця з більшим досвідом роботи. Розглядалося кілька кандидатур. Вибір припав саме на Ігоря Харьковщенка. Головним чином тому, що він працював із В’ячеславом Грозним в ужгородській «Говерлі», а тому знає ряд гравців, край та його традиції.

минайПрезидент клубу також повідомив: розраховує, що команда скоро гратиме на своєму стадіоні. Основні будівельні роботи вже завершені. Хіба потрібно вирішити питання, пов’язані з безпекою глядачів. А так майже все готово. Стосовно участі в чемпіоні області, то поки остаточне рішення не прийнято, але швидше за все увагу буде сконцентровано винятково на всеукраїнських змаганнях.

Новий тренер «Минаю», своєю чергою, подякував керівництву ФК за довіру й зазначив, що трудився вдома, в Одесі, а мотивація приїхати до Ужгорода: уже в нашому краї працював плюс захотілося «іти далі», прийняти новий виклик і спробувати себе на іншому рівні.

Із колективом Ужгородщини І.Харьковщенко займається вже тиждень. Раніше про команду знав з Інтернету, переглянув також ігри за її участі, викладені у світовій мережі. По прибуттю на Закарпаття вже встиг побачити колектив двома різними складами в товариській грі з учасником юнацькї Ліги чемпіонів донецьким «Шахтарем». «Минай» переміг із рахунком 2:0, а наставник лишився задоволеним діями підопічних. Вони – технічні й швидкі, грають у свій футбол, – зазначив тренер. Водночас хотілося б підсилити лінію нападу, а також мати ще атакувального півзахисника та лівого оборонця.

Загалом у клубі налаштовані серйозно працювати й досягати нових перемог.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.