Зимова першість: анонс 2 туру (2 день)

09.02.2018 - 10:19

11 лютого програму змагань завершать недільні матчі.

27658222_2115002662066840_1759448297_nГрупа А

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «В.Березний»  – початок об 11:00

Обидва колективи поступилися на старті з великим рахунком, а тому прагнутимуть реабілітуватися. «В.Березний» вищий за класом і має вищі шанси перемогти, однак своєю перевагою ще потрібно скористатися. Матч обіцяє чимало боротьби за м’яч, а кращою буде така команда, яка менше помилятиметься.

ФК «Середнє» – ФК «Вільхівці» – початок о 13:00

З огляду на результати перших матчів обох суперників та фактор рідного поля усі ключі від воріт виграшу – у представника Ужгородщини. «Вільхівцям» потрібно тактично правильно продумати хід поєдинку, зокрема щодо нейтралізації потужної ланки атаки середнянців. Поєдинок насамперед буде важким для тячівського колективу, тим паче, що на старті вже зафіксована поразка.

ФК «Поляна» – ФК «Вітязь» (Концгазо) – початок о 15:00

У справжнє протистояння обіцяє вилитися поєдинок між четвертою командою вищого дивізіону та другим колективом Західної зони першої ліги. Концгазівці своє реноме підтвердили вже в першому турі, вигравши у «Вільхівців». Полянці ж доволі легко здолали великоберезнянців. Цей матч – за право залишатися лідером групи. Свалявському ФК слід покладатися на свій атакувальний потенціал, а концгазівцям необхідно так само сконцентровано діяти, як і в попередній грі.

Група С

ФК «Оболонь-2» (Хуст) – ФК «Сільце» – початок об 11:00

В обох суперників – поразки в першому турі. Претенденти на перемогу приблизно однакового класу, тому важкий матч буде для обох. Певні корективи в гру може привнести швидкий гол або гол «у роздягальню».

ФК «Севлюш» – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – початок 13:00

Обидві команди перемогли в першому турі, тому прагнутимуть закріпити успіх. Навряд чи це вдасться міжгірцям – надто потужно виглядає бронзовий призер чемпіонату області. Тим не менше від «Верховини» слід очікувати самовідданого протистояння, тому матч повинен принести вболівальникам задоволення.

ФК «Карпати» (Дубове) – СК ім. І. Яремчука  – початок 15:00

У першому турі обидва колективи показали непоганий футбол, хоч і досягли різних результатів. У минулій першості суперники зіграли між собою 0:0 та 2:1 на користь великобичківців. Мабуть, таким же безкомпромісним вийде й це протистояння з рівними шансами на успіх.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

 

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.